Delicious seeds – CRITICAL NEVILLE HAZE AUTO ® | Samokvetoucí semena konopí

Prodej

Delicious seeds – CRITICAL NEVILLE HAZE AUTO ® | Samokvetoucí semena konopí

Critical Neville Haze Auto má parádně sladkou chuťvysoce euforický efekt. Tato samonakvétací verze má navíc brutální obsah CBD, kterým je předurčena pro léčivé využití. Tato konopná rostlina je vysoce odolná proti plísním, má velmi vysokou výtěžnost a vyznačuje se také neobvykle vysokou hustotou palic, zároveň s nezvykle vysokým obsahem THC.

419 1338 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Samokvetoucí semena konopí Critical Neville Haze Auto od seedbanky Delicious seeds. Jsou z devadesáti procent sativa. Vznikla křížením semínek Neville Haze Auto, zapůjčených ze seedbanky World of Seeds a Criticall Mass Auto.

Critical Neville Haze Auto má parádně sladkou chuť a vysoce euforický efekt. Tato samonakvétací verze má navíc brutální obsah CBD, kterým je předurčena pro léčivé využití.

Tato konopná rostlina je vysoce odolná proti plísním, má velmi vysokou výtěžnost. Vyznačuje se také neobvykle vysokou hustotou palic, zároveň s nezvykle vysokým obsahem THC.

Samokvetoucí semena konopí Critical Neville Haze Auto se oprávněně považuje za jednu z nejkomplexnějších samonakvétacích odrůd v nabídce SeedBanky Delicious Seeds.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický

Země původu

Španělsko

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!