Delicious seeds – DEEP MANDARINE | Feminizované semena konopí

Prodej

Delicious seeds – DEEP MANDARINE | Feminizované semena konopí

Všechno to začalo před třemi lety, kdy se chlapům z Delicious Seeds dostala do rukou konopná rostlina zvaná Carmen. Po jejím prvním ochutnání si uvědomili, že sice moc nezhuluje, ale má úžasnou mandarinkovou chuť. Po její analýze byli překvapeni, když zjistili, že obsahuje 8,5% THC a 12,5% CBD, a tak se rozhodli na ní dále pracovat a provádět další výzkum.

595 1820 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Tým Delicious Seeds posledních pár let zkoumá a vyvíjí konopné odrůdy s vysokou úrovní CBD. Aby vyhověl potřebám pěstitelům, kteří se specializuji na pěstění léčivé marihuany.

Všechno to začalo před třemi lety, kdy se chlapům z Delicious Seeds dostala do rukou konopná rostlina zvaná Carmen. Po jejím prvním ochutnání si uvědomili, že sice moc nezhuluje, ale má úžasnou mandarinkovou chuť. Po její analýze byli překvapeni, když zjistili, že obsahuje 8,5% THC a 12,5% CBD. Tak se rozhodli na ní dále pracovat a provádět další výzkum.

Deep Mandarine je prvním velkým úspěchem. Vznikla křížením Carmen s jednou z nejlepších odrůd na světě: Sugar Black Rose. Výsledný hybrid se zdá být zcela identický se Sugar Black Rose. Má však tak hlubokou mandarinkovou chuť, že ji opravdu nemohli nazvat jinak než Deep Mandarine.

Jak již naznačuje její název, tato odrůda léčivé marihuany má pozoruhodnou mandarinkovou chuť a vůni, indikující vysokou úroveň lékařsky prospěšných terpenů. Analýza provedená u této rostliny zjistila obsah 4% THC a 15% CBD, což šlechtitele pobídlo k tomu, aby ji přivedli na trh již v roce 2016.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

950 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

Ocenění v konopných soutěžích:

  • 1. Místo – EXTRACTION WITH SOLVENT BHO – COPA DE LAS FLORES – COLOMBIA 2020 (GRASS AND GLASS SHOP)
  • 1. Místo – BEST CBD FLOWER – COMUNICA CUP – BARCELONA SPAIN 2021 (MR HIDE SEEDS AND CARLOS MONTGAT)

 

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!