DNA Genetics – Blood Orange Sorbet | Feminizovaná semenka konopí

Prodej

DNA Genetics – Blood Orange Sorbet | Feminizovaná semenka konopí

Unikátní Chuť a Aroma: Kombinace citrusové svěžesti Tangie a krémové jemnosti Sorbetu vytváří nezaměnitelný chuťový profil.

Zkrácená Doba Kvetení: Pouhých 8 týdnů kvetení znamená rychlejší sklizeň bez ztráty kvality ani výnosu.

Vysoká Pryskyřičná Síla: Tento středně velký kmen je plný pryskyřice, což je ideální pro výrobu extraktů a koncentrátů.

Vynikající Výnosy: Dědictví svých předků zajišťuje Blood Orange Sorbet bohaté výnosy, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele.

Exkluzivita a Novinka: Jako jedna z nejnovějších přírůstků do katalogu DNA Genetics nabízí tento kmen jedinečnost a inovaci, po které touží každý sběratel a pěstitel.

1174 2201 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám DNA Genetics – Blood Orange Sorbet, exkluzivní feminizovaná semínka konopí, která překonávají veškerá očekávání. Připravte se na fascinující cestu, kde se snoubí neodolatelná citrusová chuť Tangie s krémovou dokonalostí Sorbetu. Tento unikátní hybridní kmen je výsledkem pečlivé selekce a genetického inženýrství, které DNA Genetics zvládlo k dokonalosti.

DNA Genetics – Blood Orange Sorbet vyčaruje z Vaší zahrady nejen vizuální, ale i aromatický zážitek. Díky zkrácení doby kvetení na pouhých 8 týdnů se stává ideální volbou pro ty, kteří chtějí rychle sklízet bohaté výnosy bez kompromisu v kvalitě. Tento středně velký krasavec překypuje pryskyřičnou silou a je hrdým dědicem výnosného potenciálu svých předků.

Nechejte se unést výjimečnou kombinací chuťových a aromatických profilů. Blood Orange Sorbet je opravdovým gurmánským zážitkem pro každého, kdo hledá něco víc než jen obyčejnou rostlinu. Jedná se o vrcholný výběr pro ty, kteří chtějí obohatit svou sbírku o něco jedinečného, co přináší nejen vysoké výnosy, ale i nezapomenutelné chvíle potěšení.

Nenechte si ujít příležitost přidat do své sbírky tento exkluzivní klenot. DNA Genetics – Blood Orange Sorbet je prostě musíte mít, pokud hledáte kombinaci výjimečné chuti, výnosů a rychlosti. Učiňte svůj nákup teď a objevte kouzlo, které tento kmen přináší.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!