Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Dne 27.11.2020 je Černý pátek – plošná sleva 30% na celý sortiment growshopu

Growshop Growmart opravdové slevy na černý pátek

Akce platí v pátek 27.11.2020 od půlnoci do půlnoci

Z důvodu náporu objednávek v tento den, prosím očekávejte zpoždění dodání. Tento rok je to bohužel ještě umocněno epidemií COVID. V rámci možností se budeme snažit vaše objednávky vyřídit co nejdříve. Děkujeme za pochopení a pro ty, co černý pátek zmeškají, uděláme nějakou super vánoční akci.

GROWSHOP GROWMART SLEVY NA ČERNÝ PÁTEK

Akci děláme jenom pro vás, jako jedni z mála v ČR máme opravdové slevy na černý pátek, žádné pseudo slevy alá alza.cz a další. Jednáme na rovinu a vážíme si vás.

Akci děláme jenom pro vás, jako jedni z mála v ČR máme opravdové slevy na černý pátek, žádné pseudo slevy alá a**lza.cz a další. Jednáme na rovinu a vážíme si vás.

Níže malá historie tohoto „konzumního dne“

cerny patek nakupni horecka Černý pátek (anglicky Black Friday) je marketingová akce po vzoru USA a Kanady, spojená s výprodejem a

 

velkými slevami obchodníků. Název je reflexí poklesu cen na počátku světové krize z roku 1929.

V Americe je Black Friday každoroční událostí, kdy většina velkých obchodních řetězců zahajuje období výprodejů za výrazně snížené ceny. Černý pátek je vždy na konci listopadu, den po dnu díkůvzdání a považuje se za začátek předvánoční nákupní horečky.

V USA to není oficiální svátek, ale např. Kalifornie dává v tento den volno státním zaměstnancům a jiné státy také zaznamenávají pro tento den velké množství dovolených. Termín vznikl ve Philadelphii pro popis velkého dopravního zmatku, který tam tradičně následoval den po dnu díkůvzdání, a během 60. a 70. let 20. století se rozšířil a dostal do širšího povědomí. Obchody dlouhou dobu na černý pátek otevíraly od 6. hodiny ranní, ale zhruba od roku 2000 začaly otevírat dříve, v některých případech již o půlnoci nebo dokonce před ní.

Černý pátek má u veřejnosti velkou odezvu, nakupující jsou ochotni stát hodiny v dlouhých frontách a v okamžik otevření obchod „vzít útokem“, přeplnit jeho kapacitu a uvnitř se horečně prát o omezený počet zlevněného zboží. Občas dochází k roztržkám, násilí a ke zraněním, jak mezi zákazníky, tak personálem obchodu, v několika extrémních případech i smrtelným. Černý pátek je kritizován jako svátek konzumerismu. Obchody často pod náporem zákazníků utrpí nějaké škody na majetku, ale celkově (podle organizace National Retail Federation) si mohou pochvalovat tržby, které (za černý pátek a následný víkend) se od 27,8 mld US$ z roku 2005 vyšplhaly na 59,1 mld US$ z roku 2012 a za stejné období se počet nakupujících zvýšil ze 140 na 247 milionů s průměrnou útratou, jenž vyšplhala z 303,81 dolarů na 423,66.

Slevy

cerny patek nakupni horecka Marketingová oddělení nezřídka stanovují slevy z přemrštěných cen, za které by si výrobky pravděpodobně nikdo nepořídil (příklad: prodejce inzeruje 50% slevu z původní ceny 1 000 Kč, přičemž na trhu je výrobek k mání za běžnou cenu 700 Kč). Slevy jsou tak nafouklé a matoucí a zdaleka ne tak výhodné, jak vypadají. Asociace pro elektronickou komerci zákazníkům radí, aby si ceny zboží na trhu před nákupem porovnali.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!