Pyramid seeds – Double OG Haze | Feminizované semínka konopí

Prodej

Pyramid seeds – Double OG Haze | Feminizované semínka konopí

Tato konopná bomba obsahuje až 24 % THC a její efekt má hluboce relaxační účinek, který vás často přilepí k pohovce a může také způsobit určité změny ve vnímání vašeho okolí. Také vyvolává silné záchvaty smíchu, takže se dobře hodí pro sdílení s vašimi přáteli. Double OG Haze se dá také velice dobře využít k terapeutickým účelům, jelikož výborně zahání stres, úzkost a chronickou nebo dočasnou bolest.

382 575 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Feminizované semínka konopí Double OG Haze od Pyramid Seeds tvoří extrémně silný model konopí. Moc se nedoporučuje začínajícím kuřákům, jelikož by je přímo knokautoval.

Tato konopná bomba obsahuje až 24 % THC a její efekt má hluboce relaxační účinek, který vás často přilepí k pohovce a může také způsobit určité změny ve vnímání vašeho okolí. Také vyvolává silné záchvaty smíchu, takže se dobře hodí pro sdílení s vašimi přáteli.

Double OG Haze se dá také velice dobře využít k terapeutickým účelům, jelikož výborně zahání stres, úzkost a chronickou nebo dočasnou bolest.

Tato indika-dominantní rostlina má jemnou citrusovou vůni a lehce nasládlou chuť s nádechem nafty a Skunku. V interiéru kvete přibližně 65 dnů a pokud ji vysadíte venku, bude připravena ke sklizni během září.

Je to opravdu silné konopí se solidním výnosem, které nejvíce ocení zkušení kuřáci s vysokou tolerancí vůči THC.

Feminizované semínka konopí Double OG Haze.

Genetika: Big Bud x Afgoo x SFV OG

Obsah THC: 24 %

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Povzbuzující, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!