Paradise Seeds – DUTCH KUSH | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Kush má nízký vzrůst, snadno se ovládá a je velmi vhodná pro alternativní růstové techniky, jako SOG či SCROG. Produkuje super husté palice s vysokým obsahem pryskyřice. Pomáhá proti nespavosti i stresu a je také vynikající volbou pro pacienty, kteří hledají přírodní produkt pro tišení bolesti.

778 2155 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Dutch Kush od Seed Banky Paradise Seeds je indica a dominantní konopná odrůda, kterou ocení zejména gurmáni a uživatelé lékařské marihuany.

Tato skvělá rostlina velmi vysoký obsah THC (20% a více). Navozuje velice příjemný, až euforický efekt, který rychle nastupuje a zostří vaše smyslové vnímaní (zejména to audiovizuální).

Pomáhá proti nespavosti i stresu a je také vynikající volbou pro pacienty, kteří hledají přírodní produkt pro tišení bolesti.

Dutch Kush má nízký vzrůst, snadno se ovládá a je velmi vhodná pro alternativní růstové techniky, jako SOG či SCROG. Produkuje super husté palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Tato parádní semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 60 dní a dokáží vyprodukovat až 500 gramů velmi silného konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

950 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!