Dutch Passion – SNOW BUD | Feminizovaná semínka konopí

Snow Bud má silný mentální účinek, skutečnou head high. Fyzický účinek je jen minimální a nanejvýš poskytuje mírně relaxační fyzické opojení. Svaly se uvolní, ale rozhodně to není narkotický účinek. Up-high je střední síly, ale poskytuje příjemný energický zvuk. Většina uživatelů uvádí, že se po kouření tohoto kmene cítí šťastně.

579 9270 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Snow Bud se snadno pěstuje a je vhodný i pro začátečníky, kteří ještě nikdy žádnou rostlinu nepěstovali. Je zvláště shovívavá a má vysokou toleranci k začátečnickým chybám např. správné dávkování živin, zálivka a klima. Její robustnost umožňuje komukoli úspěšně dokončit Snow Bud, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách!

Snow Bud je velmi robustní a má dobrou odolnost vůči plísním, plísním a hnilobě pupenů. Je to také perfektní venkovní rostlina pro pěstitele partyzánů, a to jak ve vysokých nadmořských výškách, tak na úrovni moře. Výnos této odrůdy je nadprůměrný a produkuje rostliny v průměru kolem 2 metrů vysoké.

Snow Bud je hybridní rostlina konopí a je k dispozici pouze jako feminizovaná semena konopí. Byl speciálně vyvinut pro venkovní pěstování, ale lze jej pěstovat i uvnitř pod umělým světlem. Snow Bud je legenda od Dutch Passion!

I když se cítí nejpohodlněji venku, kde si přijde na své, lze ji také pěstovat uvnitř v hydrosystému nebo v semi-hydro systému, jako je Autopot. V interiéru se jí také daří pod LED osvětlením a biopotravinami. Lze ji pěstovat i ve sklenících, díky čemuž je tato odrůda skutečným „všestranným“.

Je to krásná rostlina na pohled, vzhled a struktura nejvíce inklinuje k sativě. Rychlý čas kvetení a odolnost vůči chladu však pochází z její genetiky Afghan Indica. Je to silná pěstitelka s dlouhými větvemi a strukturou listů, která je docela Sativa dominantní.

Hmotnost -
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický, Komunikativní, Kreativní, Povzbuzující, Sociální, Šťastný, Stimulační, Úleva od bolesti, Vzrušující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!