Dutch Passion – White Widow X The Ultimate® | Regulérní semínka konopí

Dutch Passion – White Widow X The Ultimate® | Regulérní semínka konopí

White Widow x The Ultimate je vynikající marihuana „ze staré školy“, která se dobře pěstuje a má vysoký obsah THC (až 19%). Dorůstá průměrné výšky 150 cm, produkuje velmi dobré výnosy a dobře se ji daří ve všech pěstebních médiích. Nejlepší výsledky však dosáhnete za pomocí Hydroponie. Rostlinu můžete začít sklízet již po osmi týdnech kvetení, ale pokud chcete maximalizovat svůj výnos (a venku je stále pěkné počasí), počkejte radši 10 týdnů ..

1286 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Tento znamenitý a dlouho očekávaný konopný hybrid vám nabídne vynikající výnos, parádní efekt a skvělou chuť. Regulérní semínka konopí od Dutch Passion.

White Widow x The Ultimate je vynikající marihuana „ze staré školy“. Tohle konoppí se dobře pěstuje a má vysoký obsah THC (až 19%). Dorůstá průměrné výšky 150 cm, produkuje velmi dobré výnosy a dobře se ji daří ve všech pěstebních médiích. Nejlepší výsledky však dosáhnete za pomocí Hydroponie. Rostlinu můžete začít sklízet již po osmi týdnech kvetení, ale pokud chcete maximalizovat svůj výnos (a venku je stále pěkné počasí), počkejte radši 10 týdnů ..

White Widow x The Ultimate je výborný konopný hybrid se silným a intenzivním efektem, jenž vás nepřilepí ke gauči jako klasická Indika, ale naopak vám umožní zůstat nadále aktivní. Navíc má lehce citrusovou a zemitou příchuť, která připomíná klasický Haze.

Genetika: White Widow x The Ultimate

Hmotnost 0,06 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

120 – 170 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!