Eztest – Testy na čistotu Heroinu | Testy na drogy

EZ Test na čistotu Heroinu umožňuje analýzu podezřelé látky pro kontrolu heroinu.

792 1752 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

EZ Test Heroin umožňuje analýzu podezřelé látky pro kontrolu heroinu.

Test čistoty heroinu vám umožní rychle získat představu o čistotě heroinu. Stačí otevřít ampuli, přidat (PŘESNĚ!) 20 miligramů vašeho vzorku k tomuto testu. Spodní vrstva odhalí žlutou/oranžovou barvu, která ztmavne, když je ve vzorku přítomno více heroinu. Výsledek budete mít během několika sekund. Toto je zdaleka nejpokročilejší test na trhu pro lidi, kteří chtějí vědět, s čím mají co do činění. Test EZ Test Heroin Purity Test je velmi necitlivý k obvyklým řezům, jako je mannitol a další známá řezná činidla, která se běžně vyskytují v heroinu. Tento test vám nemůže říci nic o identitě látky, která mohla být použita k řezání vzorku.
Jakmile se chemikálie v soupravě smíchají a přidá se malý vzorek, roztok změní barvu, což znamená pozitivní reakci. Soupravu lze použít pro jeden jediný test.

Krok 1: Nejprve vyplňte červené pole na letáčku s jemně mletým vzorkem (to je přibližně 10 miligramů).

Krok 2: Přidejte obsah obou zkumavek do lahvičky s tekutinou, čímž se vytvoří nazelenalá horní vrstva.

Krok 3: Poté přidejte vzorek do lahvičky, uzavřete víko a protřepávejte 2 sekundy.

Krok 4: Pokud dojde k pozitivní reakci na vzorek, může dojít ke změně barvy ve spodní vrstvě. Porovnejte to se vzorníkem barev na letáku, který je součástí testu. Čím tmavší, tím více kokainu je přítomno. Pokud je změna barvy stále průhledná a vykazuje světle až středně hnědou barvu, vzorek obsahuje velké množství příměsí.

Po testování nezapomeňte ampuli a vzorek bezpečně zlikvidovat.

Testovací soupravy EZtest jsou čistě vodítkem, který pomáhá analyzovat látku. Doporučuje se nedotýkat se žádné látky a pro podrobnější výsledky se doporučuje rozsáhlé laboratorní testování vzorků.

Hmotnost 0,1 kg
Počet testů

10 Ks, 5 Ks

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!