Green House Seed – FRANCO´S LEMON CHEESE | Feminizovaná semínka konopí

Po tragické ztrátě Franka Lojy počátkem roku 2017 se v GHS rozhodli, že po něm pojmenují jednu z nejnovějších odrůd. A který konopný kmen by mohl  Franka reprezentovat lépe než ten, který sám vytvořil?

Ale tím to nekončí. Společnost Green House Seed se zavázala, že výdělky, které získá prodejem těchto konopných semínek, daruje do fondu Franco Loja, který pomůže financovat vzdělávání jeho dětí.

 

744 1888 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Franco’s Lemon Cheese vznikl, po tragické ztrátě Franka Lojy počátkem roku 2017 se v GHS rozhodli, že po něm pojmenují jednu z nejnovějších odrůd. A který konopný kmen by mohl  Franka reprezentovat lépe než ten, který sám vytvořil?

Ale tím to nekončí. Společnost Green House Seed se zavázala, že výdělky, které získá prodejem těchto konopných semínek, daruje do fondu Franco Loja, který pomůže financovat vzdělávání jeho dětí.

Franco’s Lemon Cheese je sativa dominantní hybrid, vytvořený křížením dvou šampionů, kteří již několikrát vyhráli konopné poháry: Super Lemon Haze a slavného Exodus Cheese.

Jak už jeho název napovídá, Franco’s Lemon Cheese má velmi příjemnou citrónovou vůni a typickou sýrovou příchuť.

Jedná se o velmi silnou odrůdu s vysokým obsahem THC (21,58 %), navozující velmi příjemný a energizující efekt.

Také má dobré léčebné účinky, které dokáží skvěle utlumit akutní i chronické bolesti a výborně také stimulují chuť k jídlu.

Tato konopná kráska se může pěstovat indoor i outdoor, přičemž v interiéru kvete přibližně 9-11 týdnů a dokáže v ideálních podmínkách vyprodukovat až 750 gramů parádního konopí na metr čtvereční pěstebního prostoru.

Semínka marihuany Franco’s Lemon Cheese při pěstění venku dozrávájí koncem října a dokáže vyprodukovat až neuvěřitelných 1 000 gramů na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

800 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. cena ExpoGrow-Irún 2012,
  • 2. cena Spannabis 2013.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!