Big Buddha Seeds – FREEZE CHEESE | Feminizované semínka konopí

Dlouho očekávaný konopný hybrid Freeze Cheese ’89 od SeedBanky Big Buddha Seeds je zdařilý nástupce slavné odrůdy Friesland Indica z roku 1989, který se může pochlubit velmi silným efektem a výbornou chutí.

Friesland Indica 1989 je klasický konopný model „ze staré školy„, který původně vznikl v klubu Super Sativa Seed (Holandsko) a patřil ve své době mezi nejžádanější produkty jedné z nejlepších amsterodamských kaváren.

999 1539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Freeze Cheese od SeedBanky Big Buddha Seeds je zdařilý nástupce slavné odrůdy Friesland Indica z roku 1989. Může pochlubit velmi silným efektem a výbornou chutí.

Friesland Indica 1989 je klasický konopný model „ze staré školy„ , který původně vznikl v klubu Super Sativa Seed (Holandsko). Patřil ve své době mezi nejžádanější produkty jedné z nejlepších amsterodamských kaváren.

Freeze Cheese se snadno pěstuje, a přestože neprodukuje závratné vysoké výnosy, dokáže své pěstitele příjemně překvapit svými krásně tvrdými palicemi s vysokým obsahem pryskyřice.

Kouřit toto parádní konopí je jako vydat se na výlet do minulosti. Má skutečně výbornou chuť a navozuje velmi silný efekt s intenzivním účinkem klasické indiky.

Je to silná rostlina středně vysokého vzrůstu, která je velmi odolná vůči plísním. V našem podnebí se však příliš nehodí pro pěstování venku, jelikož dozrává až začátkem října, a proto ji doporučujeme pěstovat v interiéru nebo ve skleníku.

Rodokmen : FRIESLAND INDICA 1989 x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

Genetika : 80% INDICA – SATIVA  20%

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!