Ace seeds – Golden Tiger x Panama | Feminizované semínka konopí

Ace seeds – Golden Tiger x Panama | Feminizované semínka konopí

Golden Tiger x Panama je sativa-dominantní hybrid z limitované edice konopných semen od SeedBanky Ace Seeds, který vznikl křížením oblíbené odrůdy Golden Tiger s elitním klonem 10. generace Panama Goddess.

Výsledkem tohoto křížení je výjimečně výnosná a super silná odrůda marihuany, která má stoprocentní sativa genetiku a velmi pronikavou vůni.

1504 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Golden Tiger x Panama je sativa-dominantní hybrid z limitované edice konopných semen od SeedBanky Ace Seeds. Vznikl křížením oblíbené odrůdy Golden Tiger s elitním klonem 10. generace Panama Goddess.

Výsledkem tohoto křížení je výjimečně výnosná a super silná odrůda marihuany, která má stoprocentní sativa genetiku a velmi pronikavou vůni. Zejména výnos této konopné holky je prostě fenomenální. Produkuje totiž obrovské a tlusté palice, a má extrémně bujnou fázi kvetení. Tento hybrid má potenciál vyprodukovat tak extrémně vysoké výnosy. Dokonce zastíní i takové modely, jako jsou Killer A5 Haze, nebo Malawi x Panama.

Golden Tiger x Panama kromě toho obsahuje 21 až 26 % THC, takže ani zkušení kuřáci se nemusí bát, že by jim tento model po stránce síly nestačil. Jedinou nevýhodou je, že má stejně jako všechny tropické sativy delší dobu květu, takže se v našem podnebí hodí pouze do interiéru, nebo do skleníku.

A nezapomeňte na to, že semínka z limitovaných sérii jsou většinou k mání pouze do vyprodání zásob. Pokud máte o tuto holku zájem, určitě s nákupem neotálejte...

Hmotnost 0,01 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

,

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

275 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

190 – 240 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!