Ace seeds – Golden Tiger | Feminizované semínka konopí

Golden Tiger (Zlatý Tygr) je extrémně silná odrůda konopí od špičkové SeedBanky Ace Seeds, ve které se spojuje genetika různých, extrémně silných a pryskyřičnatých sativ z Malawi a Thajska. Tento 100% sativa hybrid má také velkou vegetativní sílu a plodí nádherné rostliny s malými listy a hustými palicemi.

312 1147 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Golden Tiger (Zlatý Tygr) je extrémně silná odrůda konopí od špičkové SeedBanky Ace Seeds, ve které se spojuje genetika různých, extrémně silných a pryskyřičnatých sativ z Malawi a Thajska.

Tento 100% sativa hybrid má také velkou vegetativní sílu a plodí nádherné rostliny s malými listy a hustými palicemi.

Současná verze Zlatého Tygra má silnější thajské kořeny, díky kterým se snadněji pěstuje a má rafinovanější vůni než jeho předchozí verze.

Golden Tiger v nové podobě obsahuje dvě thajské odrůdy (Koh Chang Thai a Hmong Thai) a dvě rodičovské rostliny Malawi: Old Malawi Killer a 3. generaci New Malawi Killer.

Má převážně květinovou a lehce kořeněnou vůni s citronovým pozadím. Obsahuje až 28 % THC a navozuje extrémně silný efek s psychedelickým, povzbuzujícím a velmi dlouho trvajícím účinkem.

Pro začínající kuřáky může být jeho efekt přímo zničující, a proto ho můžeme doporučit pouze těm nejzkušenějším uživatelům.

Semínka konopí odrůdy Golden Tiger kvetou 11 až 14 týdnů. Proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Také produkují vysoké výnosy.

Genetika: Old Malawi killer, Koh Chang Thai, Hmong Thai a New Malawi killer

THC: 20 – 28 %
CBD: 0.5 %
CBG: 0.7 %

Terpenový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: velmi vysoké množství beta myrcenu, následované menším množstvím limonenemu, linaloolemu, ocimenemu, isopulegolemu, alfa a beta pinenemu, kamfenem a terpinolenem. Sesquiterpeny: převážně nerolidol 2, následovaný beta karyofylenem a stopy nerolidolu 1 a humelenu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povzbuzující, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!