Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | 00 Seeds – Gorilla | Feminizované semínka konopí

00 Seeds - Gorilla | Feminizované semínka konopí

Gorilla je extrémně silná marihuana, která obsahuje kolem 25 % THC (zkušení pěstitelé z ní dokonce umí dostat 25 až 30 %). Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli.

548 725 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gorilla od 00 Seeds je extrémně silná marihuana. Obsahuje kolem 25 % THC (zkušení pěstitelé z ní dokonce umí dostat 25 až 30 %). Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli.

Tohle úžasně silné konopí vzniklo křížením konopných odrůd Chem Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Tyto mateřské rostliny byly již dříve použity u několika hybridních výtvorů. Samy o sobě mají silný účinek a skvělou chuť. Z odrůdy Sour Dubb vzešel například slavný Sour Banana Dubb, a Chem Sister je zase přímý potomek super slavného modelu Chem Dog.

Ale vraťme se zpět k naší Gorile. Tato šikovná rostlina totiž není jen úžasně silná, ale také se velice dobře pěstuje. Můžete ji bez obtíží pěstovat takřka v jakémkoli substrátu, a vyprodukuje vám výborné výnosy jak v interiéru, tak i venku. V interiéru dorůstá výšky kolem 120 cm, a kvete relativně krátkou dobu (asi 60 až 65 dnů). Pokud si ji zasadíte venku do kvalitní zeminy a na dobře prosluněné místo, může se vytáhnout klidně až na 3 metry. Její bohatá sklizeň bude připravena počátkem října. Není tudíž divu, že z takového obra sklidíte i více než 1000 gramů parádního konopí, a že si tuhle silnou a výnosnou rostlinu oblíbilo mnoho pěstitelů po celém světě.

Gorilla vytváří velké, kompaktní a silně pryskyřičné palice, které vás po řádném vysušení ohromí chutnou kombinací zemitých, borových a citronových příchutí. Po jejich konzumaci se pak můžete těšit na silně psychedelický efekt s euforickým a veselým účinkem. Který vás nakonec vede k příjemné relaxaci. Díky vysokému obsahu pryskyřice se též často používá k výrobě konopných extraktů všeho druhu.

Hmotnost 0.01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „00 Seeds – Gorilla | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *