Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | 00 Seeds – Gorilla Auto | Autoflower semínka konopí

00 Seeds – Gorilla Auto | Autoflower semínka konopí

Gorilla Auto je extrémně silná marihuana, která obsahuje kolem 25 % THC (zkušení pěstitelé z ní dokonce umí dostat 25 až 30 %). Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli.

408 539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gorilla Auto od 00 Seeds je extrémně silná marihuana, která obsahuje kolem 25 % THC (zkušení pěstitelé z ní dokonce umí dostat 25 až 30 %). Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli.

Tohle úžasně silné konopí vzniklo křížením konopných odrůd Chem Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Tyto mateřské rostliny byly již dříve použity u několika hybridních výtvorů, protože již samy o sobě mají silný účinek a skvělou chuť. Z odrůdy Sour Dubb vzešel například slavný Sour Banana Dubb, a Chem Sister je zase přímý potomek super slavného modelu Chem Dog.

Ale vraťme se zpět k naší Gorile. Tato šikovná rostlina totiž není jen úžasně silná. Také se velice dobře pěstuje. Můžete ji bez obtíží pěstovat takřka v jakémkoli substrátu. Vyprodukuje vám výborné výnosy jak v interiéru, tak i venku. V interiéru dorůstá výšky kolem 120 cm. Kvete relativně krátkou dobu (asi 60 až 65 dnů). Pokud si ji zasadíte venku do kvalitní zeminy a na dobře prosluněné místo, může se vytáhnout klidně až na 3 metry. Její bohatá sklizeň bude připravena počátkem října. Není tudíž divu, že z takového obra sklidíte i více než 1000 gramů parádního konopí. Tuhle silnou a výnosnou rostlinu oblíbilo mnoho pěstitelů po celém světě.

Gorilla Auto vytváří velké, kompaktní a silně pryskyřičné palice, které vás po řádném vysušení ohromí chutnou kombinací zemitých, borových a citronových příchutí. Po jejich konzumaci se pak můžete těšit na silně psychedelický efekt s euforickým a veselým účinkem. Který nakonec vede k příjemné relaxaci. Díky vysokému obsahu pryskyřice se též často používá k výrobě konopných extraktů všeho druhu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Psychedelický, Šťastný

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 250 g/m2

Seed banka

Video galérie

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „00 Seeds – Gorilla Auto | Autoflower semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!