Ochrana soukromí Growshop Growmart

Veškeré poskytnuté osobní údaje a informace o zakoupeném či prohlédnutém zboží a veškeré další informace vztahující se k tvojí osobě považujeme za naprosto důvěrné a vždy je budeme bránit a chránit s naprostou úctou. Veškeré nám svěřené osobní údaje jsou a budou použity pouze k vyřízení vašich objednávek a zpracování v našem systému potřebného pro provoz obchodu.

Myslíme na diskrétnost, zboží je dobře zabaleno, bez nápisů a reklam. Vše důkladně zabalíme a olepíme neprůsvitnou páskou. Tedy i krabice produktů již zabalené a vybavené různými obrázky a popisky nejsou vidět.

V souvislosti s odesláním objednávky je nutné předat kurýrní, nebo poštovní službě údaje o jméně, adrese a telefonním čísle. (i toto se dá řešit a nabízíme individuální přepravu, podle objemu objednávky a destinaci, dopravíme objednané zboží kamkoliv přímo námi. Pro tuto možnost nás kontaktuj)

Žádnému jinému třetímu subjektu nebo osobě nebudou nikdy osobní údaje předány s naším souhlasem a vždy děláme a budeme dělat maximum pro to, aby nebylo možné tyto informace získat ani proti naší vůli jakýmkoliv způsobem.

V případě zájmu, je možno realizovat naprosto anonymní doručení, přímo naším obchodem, pro tuto možnost nás prosím kontaktuj.

growmart-pecetDěkujeme za projevenou důvěru.

Team Growmart