Proč u nás? Growshop Growmart

Growmart živá poradna

Živá poradna

Potřebuješ poradit s výběrem, nebo něčím jiným? Nabízíme bezplatnou poradnu ve formě žívého chatu

Snažíme se vám pomoci s jakoukoliv otázkou, nebo situací. Zcela nezištně a zdarma rádi pomůžeme a správně nasměrujeme, i když to bude třeba naše konkurence. Nicméně lidi musejí také spát, a proto živý chat není dostupný vždy. V případě, že je někdo z nás online a připraven pomoci vyskakuje vlevo dole ikonka chatu, na kterou stačí kliknout.

Pokud potřebuješ zkonzultovat něco neodkladně, klidně zavolej, budeme se snažit pomoci. Naše Grow poradna je jedinečná.

Tvoje soukromí je naše priorita

Tvoje soukromí je pro nás na prvním místě. Náš growshop si soukromí a anonymity cení nadavše ostatní. Všechny poskytnuté osobní údaje slouží pouze pro interní potřebu vyřízení objednávek a nikdy a nikomu je nesvěříme.

Informace soukromého charakteru také uchováváme jen co nejkratší dobu a poté je hned zničíme.

Údaje jako jsou emailové adresy, účty a hesla jsou šifrovány v naší databázi, do které nikomu a nikdy neumožníme přístup. Bez šifrovacího klíče jsou tyto údaje naprosto nečitelné.

Na požádání je možno provézt kompletní výmaz všech údajů ještě před skartací.

Prohlášení o ochraně osobních údajů Growshop growmart

Soukromí je priorita
Bonusy a dárky ke každé objednávce

Bonusy a dárky v balíčku

Do každého balíčku se snažíme dát malý, či větší bonus dárek

V závislosti na velikosti objednávky v našem growshopu od nás dostaneš navíc pozornost jako dárek, nebo bonus k objednávce. Vyjímkou nejsou různé sladkosti, přívěšky, trička, čepice, bonusová balení semínek konopí a další husté dárečky.

Můžeš se mrknou na další akcičky, slevy, soutěže našeho grow shopu

Diskrétní balíčky

Náš growshop myslí na tvoje soukromí, zboží je dobře zabaleno, bez nápisů a reklam. Také odesílatel je změněn a zboží odesíláme jako ekomaterial.cz

Vše důkladně zabalíme a olepíme neprůsvitnou páskou. Tedy i krabice produktů již zabalené a vybavené různými obrázky a popisky nejsou vidět.

Samozřejmě můžeš také využít vyzvednutí objednávky přímo v naší prodejně

Je možné také objednat mimo eshop a tedy nikam nezadávat jakékoliv info. Kontakt pro telefonickou objednávku je 577 744 096 nebo využij jiný druh spojení s námi

Diskrétní balíčky growmart
Doprava zdarma growmart

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 1500kč, nebo ekvivalent Eur z našeho growshopu dáváme nyní možnost dopravy zdarma. Akce je platná „napořád“

Doprava zdarma platí pouze pro objednávky v rámci České a Slovenské republiky.

Doprava zdarma je realizována zásilkovou službou PPL, nebo DPD, dle objemu, fragilnosti a dalším požadavkům. Při objednávce ze zahraničí, mimo Slovenské Republiky, se tato možnost nabízí, ale je řešena individuálně, s každým jednotlivě. Pokud máš zájem o dopravu zdarma a objednávka směřuje do zahraničí, neváhej nás kontaktovat, nebo nás navšťívit v naší prodejně pro bližší informace.

Partnerský systém

Staň se naším partnerem a získej odměnu ve formě provize, za každou realizovanou objednávku. Propracovaný partnerský systém, rychlé výplaty a férové podmínky jen u nás.

Připojit se a vše obsluhovat lze v partnerské zóně

Provize jsou vypláceny ze všech zaplacených objednávek. Všechny provize je možné vyplatit ihned.

Provizní odkazy

Provizní odkaz je speciální odkaz, který identifikuje vámi přivedeného zákazníka a přidělí jej k vašemu účtu. Jakmile jej jednou přivedete, bude po 90dnů přidělen pod tebe. Podobu provizního odkazu nalezneš v zákaznickém účtu partnera. V zásadě se jedná o speciální kód, který se připojuje k internetové adrese.

Bannery

Reklamní bannery fungují na velice podobném principu jako provizní odkazy. Rozdíl je v tom, že návštěvník nekliká na textový odkaz, ale kliká na grafický banner. Ve svém partnerském účtu najdeš připravené bannery, které si můžeš jednoduše umístit na své webové stránky.

Partnerský systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když se zaregistrujete a umístíte, nebo vysdílíte odkaz (dle vlastní fantazie) kdekoliv budete chtít. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes tento odkaz, obdržíte svoji provizi (podíl). Zákazník může u nás objednat až 90 dní po první návštěvě a pořád bude zapsán pod vaším účtem

úúúgghhh… PROVIZE JE NASTAVENA NA 20%

1 Krok

Zaregistruješ se v systému pro partnery

2 Krok

Vygeneruješ svůj partnerský kód

3 Krok

Sdílíš kdekoliv si myslíš, že najdeš zákazníky.

4 Krok

Sleduješ svoje výdělky a jak roste tvoje konto a odměna.

Vše z partnerské sekce

Kdykoliv budeš potřebovat, nebo chtít a tvůj stav partnerského konta překročil hranici 200kč

Stačí kliknout na tlačítko zažádat o výplatu v partnerské zóně.
Naprosto nejrychlejší cestou je pak zadání svého paypal účtu, na který ti odměnu do 24 hodin pošleme. Druhou cestou je pak zadání bankovního účtu, na který chceš odměnu poslat a posíláme následující pracovní den.

Vše obsluhuješ ze svého partnerského konta

Kdykoli přijde na Growmart potenciální klient prostřednictvím tvého přímého odkazu nebo banneru, identifikujeme jej po celou dobu, kdy je přítomen na našich stránkách pomocí cookie. I když nenakoupí ihned a v průběhu dalších 90 dnů se vrátí a dokončí objednávku, tvoje odměna se započítá!

Fantazii se meze nekladou!

Hlavně nepoužívat nekalé techniky, spam a podobně. Čím více budeš sdílet a přidávat svoje odkazy na různá místa, tím více můžeš vydělat.

Affilite partnerský systém Growmart
Grow bazar Growmart

Bazar a Inzerce pro tebe

Můžeš u nás podat ZDARMA inzerát a prodat tak svoje věci

Bazar pro všechny pěstitele Bazar techniky pro indoor pěstování, výbojky, ventilátory, osvětlení, vzduchotechnika, fénixovy slzy, extrakty, masti či nějaké další výrobky z konopí. Klony, semínka, vybavení.

K dispozici je možnost podat jak poptávku, tak nabídku. Oba typy inzerátů jsou zdarma. Zadávání a inzeráty najdeš v našem GROWBAZARU

Slevy pro nemocné

Poskytujeme Slevy pro nemocné, sleva se vztahuje na celý sortiment growshopu ve výši 10%. Poskytuje se vyloženě zákazníkům, kteří podstupují léčbu konopím v jakékoliv formě jako lék.

Nemocným, kteří potřebují radu, návod, nebo jakoukoliv pomoc s jejich nemocí rádi poradíme a pomůžeme

Tato sleva je platná neomezeně

Vlastně nic moc složitého. Stačí si u nás vybrat zboží a odeslat standardní objednávku, v poli poznámky k objednávce uveď „sleva pro nemocné“ následně nám pošli potvrzení, jakou chorobou, či obtížemi trpíte. (rodné číslo a citlivé údaje klidně začerněte) My objednávku upravíme a přidáme speciální slevu. O aplikaci slevy pro danou objednávku budete vyrozuměni emailem o změně stavu objednávky.

Když se navíc zaregistruješ, bude ti tato sleva přidělena již na trvalo, a bude se připočítávat automaticky při každém nákupu

Není třeba se obávat případného zneužití osobních údajů, po ověření budou zaslaná data zničena.

Pakliže tedy máš zájem o slevu pro nemocné, stačí nás kontaktovat. Nebo nás můžeš také navštívit v naší prodejně.Sleva se průměrně pohybuje kolem 10-20%, nicméně, každý případ budeme řešit individuálně.

Sleva se vztahuje na kompletní sortiment našeho growshopu včetně akcí a dalších slev.

Jelikož známe léčebný potenciál konopí, chápeme důležitost objednávek. Když využiješ nabídku na slevu pro nemocné, bude tvoje objednávka automaticky upřednostněna a bude vyřízena v co nejkratší době.

Sleva pro nemocné
Neobyčejný growshop

Neobyčejný growshop

Pravidelně zveřejňujeme návody a články o konopí. Angažujeme se v hnutí za legalizaci konopí v ČR a propagujeme užívání marihuany pro léčebné využití, neboť jsme si vědomi obrovského léčebného potenciálu konopí.

Poskytujeme rady ohledně léčebného konopí a využití, pořádáme různé soutěže akce a novinky ze světa konopí. Publikujeme videa a přinášíme novinky ohledně legislativy kolem konopí.

Super ceny

Garantujeme super cenu

Podařilo se ti sehnat něco levněji jinde, v jiném Growshopu než u nás? Dej nám vědět a my se vynasnažíme tuto cenu dodržet a možná i překonat!

V případě poptávky po zboží, které zde nemáme nás stačí kontaktovat, pokud to bude v našich, silách zboží za dobrou cenu seženeme.

Také by tě možná zajímalo, že poskytujeme výrazné velkoobchodní a množstevní slevy. Pokud máš tedy jakýkoliv požadavek. Ozvi se nám.

Super ceny growshop Growmart