Growers Choice – FORBIDDEN RUNTZ DOUBLE XL AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Snadné pěstování pro začátečníky a maximální výsledky pro zkušené pěstitele to je Forbidden Runtz Double XL Auto od Growers Choice! S obsahem THC až 28 % je tento kmen tvrdší než většina ostatních. Tato Indica dominantní odrůda vás opravdu překvapí svojí silou a tvrdým nástupem.

470 734 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Kříženec mezi Forbidden Fruit a Runtz, Forbidden Runtz od growerschoice je extrémně vysoká terpenová odrůda. Při křížení se Growers choice dívalo hlavně na chuť a celkový tón odrůd 

S obsahem THC až 28 % je tento kmen tvrdší než většina ostatních. Tato Indica dominantní odrůda vás opravdu překvapí svojí silou a tvrdým nástupem.

Růst je průměrný, takže se příliš nenatáhne. Doba květu je ve srovnání s jinými genetiky poměrně krátká. Tato rostlina je ke sklizni připravena za cca 8 týdnů!  Pěstování je snadné, protože rostlina snese vysoké i nízké teploty, dobře reaguje na nízké i vysoké živiny a je odolná vůči plísním.

Snadné pěstování pro začátečníky a maximální výsledky pro zkušené pěstitele to je Forbidden Runtz Double XL Auto od Growers Choice!

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/m2

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!