Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Ace seeds – Haze x Kali China | Feminizované semínka konopí

Ace seeds – Haze x Kali China | Feminizované semínka konopí

Haze x Kali China je sativa-dominantní F1 hybrid, ve kterém se spojuje klasické Haze s modernějšími a rafinovanějšími vůněmi modelu Kali China.

Je to skvělá sativa, která svému uživateli poskytne vylepšený zážitek z konzumace oblíbeného Haze ve feminizovaném formátu, a která má navíc téměř o měsíc kratší dobu růstu než původní Oldtimer’s Haze.

256 888 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Haze x Kali China od Seed Banky ACE Seeds je sativa-dominantní F1 hybrid. Spojuje se v ňem klasické Haze s modernějšími a rafinovanějšími vůněmi modelu Kali China.

Je to skvělá sativa, která svému uživateli poskytne vylepšený zážitek z konzumace oblíbeného Haze ve feminizovaném formátu. Má navíc téměř o měsíc kratší dobu růstu než původní Oldtimer’s Haze. V našem chladnějším podnebí se však přesto doporučuje pěstovat v interiéru nebo ve skleníku. Venku by pravděpodobně nestihla dozrát před příchodem podzimních dešťů. Tato konopná krasavice též často získává krásné nachové zabarvení, pokud je vystavena chladnějším teplotám (toto zabarvení získá přibližně 80 % rostlin).

Haze x Kali China má klasickou strukturu tropické sativy s velmi tenkým listem a silnými větvemi. Při pěstění v interiéru se doporučuje přepnout na fázi kvetení již po 15 dnech od zasazení, a světelný cyklus je vhodné nastavit na 11 hodin světla/13 hodin tmy, aby se podpořilo kvetení, a aby se vaší holce zabránilo v nadměrnému růstu. Haze x Kali China se též silně doporučuje pěstovat metodou SCROG. Její velké palice vyrůstající z postranních větvích mají opravdu vynikající výnosy a energickou reakci na prořezávání.

Řádně vysušené palice odrůdy Haze x Kali China chutnají po kadidlu, haši a starém dřevu s náznaky tropického ovoce či jemného červeného vína, a po konzumaci vyvolávají velmi omamný, psychedelický a introspektivní efekt. Kuřáci, co mají v oblibě klasický Haze, ale zároveň si chtějí vyzkoušet něco nového, si tento model určitě zamilují...

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ace seeds – Haze x Kali China | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!