Big Buddha Seeds – HINDU CREAM | Feminizované semínka konopí

Hindu Cream je indica-dominantní rostlina, jejíž feminizovaná semínka vznikla křížením dvou odrůd ze „staré školy“, které silně ovlivňovaly evropský trh s konopím po více než 2 desetiletí. Jak už napovídá její název, mluvíme tu o odrůdách Hindu Kush a Big Buddha Cheese.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Hindu Cream je indica-dominantní rostlina, jejíž feminizovaná semínka vznikla křížením dvou odrůd ze „staré školy“, které silně ovlivňovaly evropský trh s konopím po více než 2 desetiletí. Jak už napovídá její název, mluvíme tu o odrůdách Hindu Kush a Big Buddha Cheese.

Tato nová konopná rostlina má silně rozvětvenou strukturu s velkou hlavní colou, která obsahuje vysoký podíl THC. Její krásné květy jsou zcela pokryté velkým množstvím trichomů, díky kterým je velmi dobrou volbou pro výrobu konopných extraktů.

Hindu Cream je ideální rostlina pro pěstování v systémech SOG i SCROG, protože se dobře přizpůsobuje všem druhům prořezávání a tréninkovým technikám. Má vynikající vůni i chuť, která je příjemně sladká, ovocná, kořeněná a obsahuje i tóny haše. Při spalování produkuje velmi hustý a chutný kouř, který nejednomu pamětníkovy připomene „staré dobré konopí ze staré školy“.

Co se týče účinku, můžete se těšit na silný a dlouhotrvající efekt, který vyvolává příjemně relaxační účinek. Je to ideální konopí pro odpočinek po náročném dni v práci nebo pro prožití příjemného večera při sledování dobrého filmu.

Rodokmen : Hindu Kush x Big Buddha Cheese

Genetika : 90% INDICA – 10% SATIVA

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 800 g/roslina

Seed banka

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!