Přinášíme další díl našeho seriálu o pěstování konopí venku, ve kterém si můžete přečíst kde pěstovat vaše rostliny. Nakonec se musíte stejně rozhodnout, kde budete své rostliny ve venkovním prostředí pěstovat.

kde-pěstovat-konopí-growshop-growmartI zde je velmi důležité vybrat místo, které bude co nejvíce vyhovovat vaší metodě pěstování. Ve městě máte možnost využít pouze balkón nebo terasu. Zajistěte aby rostliny byli co nejvíce na slunci, protože ke správnému rozvoji potřebují minimálně 4 hodiny slunečního světla denně. Konopí můžete skrýt za jinými rostlinami a nebo za trestí rákosovitou.

jak-na-pěstování-konopí-venku-growshop-growmartVelmi oblíbené jsou také zahrádky za domy, nezapomeňte ale zajistit, aby rostliny nebyly přímo na očích zvědavých sousedů. Stejně jako u balkonů je i v tomto případě výhodou blízkost pěstebního prostoru u vašeho domova, takže můžete lépe sledovat vývoj rostlin. Při pěstování na zahrádce za domem je možné zajistit okamžité dodávky živin a vody. Zahrádky většinou poskytují dostatek prostoru pro vybudování skleníku, takže můžete pěstovat i tropické odrůdy jako je Sativa a nebo pěstovat po celý rok.

jak-na-pěstování-konopí-growshop-growmartPosledním řešením je pěstování v lese. Tomuto druhu pěstování se v angličtině nazývá „Guerilla growing“ (Partyzánské pěstování). Tento název se nepoužívá jen tak pro nic za nic. Je nezbytné zajistit dobré maskování a ochranu před zvířaty, která by se mohla v oblasti vyskytovat – různými druhy hmyzu počínaje, přes vysokou zvěř a nejnebezpečnějším predátorem konče – člověkem. Ať už se bude jednat o milovníky psychotropních látek nebo ochránce zákona.

zdroj: Weedology

Akce semena konopi Nuka Seeds

Komentuj