Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Jak na pěstování konopí venku – Malé či velké rostliny ?

Máte problém s výběrem rostlin? V tom případě se můžete v našem seriálu o pěstování konopí venku dozvědět, jak váš problém vyřešit.

velké-rostliny-konopí-growshop-growmart Malé nebo velké rostliny ?

Je jasné, že jak v umělém tak ve venkovním prostředí jsou výnosy z velké rostliny větší, než z rostliny malé.

Pěstujete-li v mírném pásmu a zasadíte řízky na konci dubna, mohou být rostliny v období od konce září do poloviny října 2 – 3 m vysoké. Vhledem k zákonům se nejedná o ideální situaci. Velké rostliny lze snadno odhalit / určit než malé.

Proto je pravděpodobně lepší sázet později (do konce července). Poté získáte menší rostliny (do jednoho metru výšky), které přitahují méně pozornosti. Rostlina, kterou zasadíte na konci července, nemá dostatek času na růst a začíná kvést velmi rychle po vysazení. Výnos z takové rostliny je nižší, ale je možné hustější osázení.

Výšky rostliny závisí na tom, kdy mezi dubnem a koncem července byla rostlina vysazena. Čím delší je období růstu, tím větší bude rostlina v okamžiku sklizně.

Jorge-Cervantes-velké-rostliny-konopí-growshop-growmart Velké rostliny jsou odolnější proti nedostatku vody, protože jejich kořenový systém měl dostatek času k vývoji a zasahuje hluboko do země, kde je téměř neustále vlhko.

Proto při pěstování v teplejších oblastech, kde jsou v létě vysoké teploty, nebo na odlehlých místech v lese, kde je obtížné zajistit pravidelné ruční zavlažování větším množstvím vody, volte větší rostliny.

Ve skleníku musíte zajistit, aby rostliny nedosahovali větší výšky, než 2/3 skleníku, jinak nebude zajištěno správné fungování transpirace rostliny. Pokud na tuto skutečnost nebudete brát zřetel, nedivte se výskytu plísní a hub.

zdroj: Weedology

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!