Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Jak na pěstování konopí venku – Volba správné odrůdy

V tomto díle našeho nového seriálu o pěstování konopí venku si řekneme, jak správně vybrat semena konopí vzhledem k vašemu prostředí a podmínkám, které máte, aby jste mohli docílit těch nejlepších výsledků.

pěstování-konopí-sativa-indica-hybrid-growshop-growmart Indica, Sativa a hybridy

Pokud již dobře rozumíte principům ročních období, je dalším krokem výběr odrůdy, kterou chcete pěstovat. Jde o důležité rozhodnutí, které má zásadní vliv na kvalitu vašeho konopí. Začnete-li se semeny, která mají nízký obsah aktivních látek, nedosáhnete kvalitních výsledků. Proto doporučujeme zakoupit semena s vysokým obsahem aktivních látek a to od prověřených prodejců. U nichž můžete věřit informacím o odrůdě uvedeným na obalu (rychlý růst, doba kvetení a výnosnost). K tomu všemu je nutné uvědomit si, že ne všechny odrůdy jsou vhodné pro pěstování v různých zeměpisných pásmech.

pěstování-konopí-v-ČR-growshop-growmart V našem mírném podnebí, pokud nežijete ve Španělsku, Itálii nebo Portugalsku, je možné pracovat pouze s Indicou nebo hybridy Indiky (nebo hybridy s dominantním obsahem Indiky), protože kvetou ještě před polovinou října. V Evropě začíná kvetení Sativy a hybridů Sativy  (nebo hybridů s dominantním obsahem Sativy) příliš pozdě. Kvetení je u nich dokončeno většinou na konci listopadu, kdy je již zima a deštivo. Na jihu Španělska, v Portugalsku a v Itálii lze pěstovat jak Indicu tak hybridy s dominantním obsahem Sativy. Lze říct, že pokud chcete při pěstování využít pouze sluneční světlo, můžete ve zbytku Evropy vypěstovat rostliny čisté Sativy jen ve skleníku.

zdroj: Weedology

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!