Kannastör® – 56 mm čtyřdílný Grinder na bylinky s nerezovým sítem Easy Change Screen™

Kannastör® – 56 mm čtyřdílný Grinder na bylinky s nerezovým sítem Easy Change Screen™

1. Nepřekonatelná odolnost a kvalita – Vysoce kvalitní kovová konstrukce zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

2. Inovativní sítko Easy Change Screen™ – Umožňuje snadnou výměnu a čištění, což šetří váš čas a zvyšuje efektivitu.

3. Efektivní oddělení pylu – Perfektně oddělí a shromáždí pyl, zvyšuje tak využití vašich bylinek na maximum.

4. Přesné a plynulé mletí – Precizně navržené zuby zajistí rovnoměrné a snadné mletí bez jakékoliv námahy.

5. Elegantní design a praktičnost – Nejenže skvěle vypadá, ale je navržen tak, aby splňoval vaše každodenní potřeby s maximální efektivitou.

1003 

Dostupnost: 1 skladem

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám revolučního pomocníka, který změní způsob, jakým drtíte vaše bylinky – Kannastör® 56 mm čtyřdílný Grinder na bylinky s nerezovým sítem Easy Change Screen™. Tento špičkový grinder je navržen tak, aby splnil i ty nejnáročnější požadavky, a přináší tak zcela novou úroveň efektivity a pohodlí do vaší každodenní rutiny.

Díky jeho robustní konstrukci z prvotřídního kovu je Kannastör® vyroben tak, aby vydržel. A co je ještě lepší? Jeho čtyřdílná struktura nabízí nejenom bezkonkurenční mletí vašich oblíbených bylinek, ale také efektivní oddělení a shromažďování pylu díky inovativnímu nerezovému sítku Easy Change Screen™. To vše s neuvěřitelnou jednoduchostí údržby.

Zapomeňte na trápení s čištěním a vyměňováním sítek, které bylo dříve tak zdlouhavé. S Kannastör® se mění pravidla hry. Díky systému Easy Change Screen™ můžete sítko snadno vyjmout a vyčistit nebo vyměnit, což znamená méně času stráveného údržbou a více času pro vaše potěšení.

Nechte se unést plynulostí mletí, kterou Kannastör® nabízí. Jeho precizně navržené zuby zajišťují dokonalé rozemletí bez námahy, zatímco kovový povrch přidává na odolnosti a stylu. Je to nejen praktický doplněk, ale i elegantní kousek, který bude hrdě stát na vašem stole.

Přesvědčte se sami o revolučním rozdílu, který Kannastör® přináší do vašeho života. Investice do kvality a pohodlí nikdy nebyla jednodušší. Získáte nejen vynikající grinder, ale také spolehlivého partnera pro vaše bylinné požitky. Už žádné kompromisy, s Kannastör® získáváte to nejlepší z obou světů.

Hmotnost 0,1 kg
Výrobce

Kannastor

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!