Kannastör® – GR8TR® V2 Series Úložný puk v matné černé barvě

Kannastör® – GR8TR® V2 Series Úložný puk v matné černé barvě

1. Elegantní Design: Matná černá barva dodává úložnému puku luxusní vzhled, který se hodí do každého interiéru.

2. Vysoká Funkčnost: Udržuje vaše bylinky v bezpečí a chrání je před vnějšími vlivy, zajišťující, že zůstanou čerstvé po dlouhou dobu.

3. Dlouhodobá Trvanlivost: Vysoce kvalitní materiály zajišťují, že tento úložný puk vydrží léta bez známek opotřebení.

4. Optimální Uchování: Pečlivě navržená konstrukce zajišťuje, že vaše bylinky jsou uchovávány v ideálních podmínkách.

5. Perfektní Dárek: Díky svému univerzálnímu a elegantnímu designu se tento úložný puk stává ideálním dárkem pro kohokoli, kdo si potrpí na kvalitu a styl.

558 

Dostupnost: 63 skladem

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Kannastör® – GR8TR® V2 Series Úložný puk v matné černé barvě, špičkové řešení pro všechny, kdo hledají dokonalý způsob, jak uchovávat své bylinky s elegancí a stylem.

Víme, že každý detail má význam, a právě proto jsme pro vás připravili produkt, který nejen vyniká svým designem, ale také svou funkčností. Kannastör® – GR8TR® V2 Series Úložný puk je výsledkem pečlivého vývoje a designu, který vás nikdy nenechá na holičkách.

Matná černá barva dodává tomuto úložnému puku nejen nádech luxusu, ale také zajišťuje, že se bude skvěle vyjímat v jakémkoli interiéru. Ať už ho umístíte kdekoliv, stane se nejen praktickým pomocníkem, ale i elegantním doplňkem.

Nyní si můžete být jisti, že vaše bylinky budou vždy chráněny a uchovány v optimálních podmínkách. Díky promyšlené konstrukci a materiálům, které zajišťují dlouhodobou trvanlivost a odolnost, bude tento úložný puk sloužit vašim potřebám po mnoho let.

Přesvědčte se sami o kvalitě a eleganci Kannastör® – GR8TR® V2 Series Úložného puku a udělejte si radost produktem, který skutečně splňuje vaše očekávání.

Hmotnost 0,1 kg
Výrobce

Kannastor

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!