Kalashnikov Seeds – KATYUSHA | Feminizovaná semínka konopí

Kalashnikov Seeds – KATYUSHA | Feminizovaná semínka konopí

Katyusha je nová, indica-dominantní odrůda konopí od ruské SeedBanky Kalashnikov Seeds, která v sobě spojuje geny sladkého afghánského Hindu Kushe a velmi oblíbené odrůdy Kubanskiy Ubiyza.

Katyusha patří mezi konopné rostliny, které se mohou pochlubit přímo obrovskou produkcí pryskyřice a má delikátní sladkou vůni santálového dřeva se zemitými tóny a bohatou chuť, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Katyusha je nová, indica-dominantní odrůda konopí od ruské SeedBanky Kalashnikov Seeds. Spojuje v sobě geny sladkého afghánského Hindu Kushe a velmi oblíbené odrůdy Kubanskiy Ubiyza.

Tato konopná kráska produkuje opravdu nádherné a tmavě zelené palice kuželovitého tvaru, které mají velmi vysoký obsah THC (až 23 %).

Katyusha patří mezi konopné rostliny, které se mohou pochlubit přímo obrovskou produkcí pryskyřice. Má delikátní sladkou vůni santálového dřeva se zemitými tóny a bohatou chuť, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Své nevšední jméno získala z dobrého důvodu – Katyusha (rychlopalný raketomet, vyvinutý v Rusku během druhé světové války) vás tvrdě zasáhne hned od prvního „hitu“ a přivede vás do sladce euforického ráje.

Katyusha má také dobrý léčebný potenciál: zmírňuje bolesti, zahání nevolnost a navozuje hluboký pocit klidu.

Tato špičková semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou 55 až 60 dní.

Dorůstají výšky 110 – 150 cm. V interiéru dokáží vyprodukovat 500 až 600 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Venku vyprodukují 900 až 1600 gramů na jednu rostlinu.

Rodokmen : Hindu Kush x Kubanskiy Ubiyza

Genetika : Sativa 20% – Indica 80%

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

Rusko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1600 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!