Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Ace Seeds – Killer A5 Haze | Feminizované semínka konopí

Ace Seeds – Killer A5 Haze | Feminizované semínka konopí

Killer A5 Haze je vylepšená verze extrémně účinné, vysoce vitální a super výnosné konopné odrůdy A5 Haze, čehož bylo dosazeno hybridizací se zabijáckým fenotypem mocného Malawi. Díky tomu se obsah THC u odrůdy Killer A5 Haze zvýšil až na 30 %!!

511 1759 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Killer A5 Haze je vylepšená verze extrémně účinné, vysoce vitální a super výnosné konopné odrůdy A5 Haze, čehož bylo dosazeno hybridizací se zabijáckým fenotypem mocného Malawi. Díky tomu se obsah THC u odrůdy Killer A5 Haze zvýšil až na 30 %!!

To však není vše. Killer A5 Haze má také podstatně vyšší produkci pryskyřice. Zkrátila se dokonce i doba kvetení. Sice se v našem chladnějším podnebí stále nehodí pro pěstění venku, ale podstatně se vám sníží energetické náklady za umělé osvětlení při pěstění v interiéru. Další výhodou je, že navzdory sativa genetice má Killer A5 Haze dobře zvládnutelnou velikost. Dá se pěstovat i v menších pěstebních stanech či skříních. Tato konopná holka nejlepší produkci na metr čtvereční ze všech sativa-hybridů od Ace Seeds.

Původní A5 Haze patří do rodiny elitních hybridních klonů Haze z Nizozemska, které vyvinul Nevil Schoenmakers na konci 80. let. A5 Haze se vyznačuje extrémně ničivou silou, vysokou produktivitou a skvělou chutí holandské „Old School“ Haze. Je to též velice vzácné konopí, protože Nevil krátce po jeho vytvoření přišel o původního samce, takže tato semínka nebyla nikdy produkována v dostatečném množství pro komerční prodej.

Odrůda Killer A5 Haze má celkem 4 fenotypy:

  • Haze dominantní fenotyp: Tento fenotyp vykazuje největší vliv kolumbijské sativy a produkuje obrovské koly s vynikajícím poměrem květů na list. Má vzrušující vůni čistého Haze a mnoho pryskyřice, i když ne tolik, jako mají následující 3 fenotypy. Doba kvetení: 75 až 90 dní.
  • Northern Light Haze fenotyp: Toto fenotyp má menší velikost, rychleji kvete, a je nejvíce podobný původní matce A5 Haze. Produkuje velmi pryskyřičné palice se silným Haze aroma. Doba květu: 66 až 80 dní.
  • Haze/Malawi fenotyp: Dobře vyvážený fenotyp, který produkuje obrovské, velmi husté koly s vynikajícím poměrem květů na list a silnou vrstvou pryskyřice. Voní po kadidlu a dřevité Haze jako Malawi a kvete 75 až 85 dní.
  • Silverish Malawi fenotyp: Monstrózní sativa fenotyp s největším vlivem Malawi. Má neuvěřitelně vysoký poměr květů na list, extrémně vysokou produktivitu a úžasnou produkci pryskyřice, jež tomuto modelu dodává překrásný stříbrný vzhled. Doba květu: 75 až 85 dní.
Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ace Seeds – Killer A5 Haze | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!