Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Kleaner – sprej proti drogovým testům 30 ml | Testy na drogy

Kleaner 30ml je sprej speciálně připraven na oklamání testů na drogy

Zničí jakékoliv stopy po konopí. Kleaner působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako je tomu v německu, stačí mít u sebe tento přípravek proti drogovým testům.

Drogový test na marihuanu nemá šanci. Kleaner odbourá a neutralizuje stopy THC a test vyjde jako negativní.

349 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Kleaner sprej proti drogovým testům 30 ml je speciálně připraven na oklamání testů na drogy. Zničí jakékoliv stopy po konopí. Kleaner působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako je tomu v německu, stačí mít u sebe tento přípravek proti drogovým testům. Tato varianta se používá velmi jednoduše. Stříknete do úst 1x-2x a obsah poválíte jazykem v ústech, nejlépe přejížděním po celém vnitřku zubech a dásních.

Drogový test na marihuanu nemá šanci. Kleaner odbourá a neutralizuje stopy THC a test vyjde jako negativní.

Toto balení a verze passdrug testu, i když dražší vydrží mnohem déle, a to na 15 až 20 použití. Také snadnost použití (sprej) je lepší a rychlejší pro použití. Kleaner dokáže obelhat i testy na drogy z kůže, jen místo stříknutí do úst aplikujete na pokožku a prsty rozetřete. Funguje to také. Pomůže samozřejmě i v případě jiných způsobů intoxikace konopím, jako je vaporizace, užívání fénixových slz a další.

**V žádném případě nepodporujeme a nedoporučujeme hulit před jízdou a toto chování odsuzujeme, jsou však případy, kdy je test pozitivní i přes velkou časovou prodlevu od posledního hulení**

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kleaner – sprej proti drogovým testům 30 ml | Testy na drogy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!