Kleaner – Výhodný balíček I. 2+1 zdarma | Testy na drogy

Kleaner – Výhodný balíček I. 2+1 zdarma | Testy na drogy

2x Kleaner 30ml sprej speciálně připraven na oklamání testů na drogy

+

1x Kleaner Čistící utěrka ZDARMA!

690 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

2x Kleaner – sprej proti drogovým testům 30 ml

Kleaner sprej proti drogovým testům 30 ml je speciálně připraven na oklamání testů na drogy. Zničí jakékoliv stopy po konopí. Kleaner působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako je tomu v německu, stačí mít u sebe tento přípravek proti drogovým testům. Tato varianta se používá velmi jednoduše. Stříknete do úst 1x-2x a obsah poválíte jazykem v ústech, nejlépe přejížděním po celém vnitřku zubech a dásních.

Drogový test na marihuanu nemá šanci. Kleaner odbourá a neutralizuje stopy THC a test vyjde jako negativní.

Toto balení a verze passdrug testu, i když dražší vydrží mnohem déle, a to na 15 až 20 použití. Také snadnost použití (sprej) je lepší a rychlejší pro použití. Kleaner dokáže obelhat i testy na drogy z kůže, jen místo stříknutí do úst aplikujete na pokožku a prsty rozetřete. Funguje to také. Pomůže samozřejmě i v případě jiných způsobů intoxikace konopím, jako je vaporizace, užívání fénixových slz a další.

 

Utěrka Kleaner (ZDARMA)

Utěrka Kleaner slouží k oklamání drogových testů při odběrech vzorků z kůže. Jde o extrémně praktickou deodorizační a čistící utěrku, která slouží k očištění vaší pokožky od zbytků THC. Působí okamžitě po aplikaci a zůstává aktivní ještě minimálně 1 hodinu po použití.

  • Dá se také aplikovat na všechny typy povrchů (volanty, notebooky, atd.).
  • Zničí jakékoliv stopy po konopí. Jednoduše otřete a hotovo!

Drogový test na marihuanu nemá šanci. Kleaner odbourá a neutralizuje veškeré stopy po THC a test vyjde jako negativní. Neprodyšně uzavřené balení zaručuje dlouhou trvanlivost a obsahuje jednu čistící utěrku napuštěnou 9 ml neutralizačního přípravku Kleaner.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!