Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Konopí ulevuje od bolesti kloubů při léčbě artritidy

Artritida trápí mnoho lidí. Přesné příčiny jsou v podstatě ještě neznámé. Různé studie se rozcházejí a každá považuje za původce nemoci, něco jiného. Každopádně lidé trpí a snaží se vést normální život jako každý. Odpověď pro některé může být konopí. Buď jako doplněk léčby, nebo úplné nahrazení.

artritida-a-lecba-konopim2 Sami vyzkoušejte, zda to zabírá a pokud ano, tak gratuluji. Konopí totiž nepoškozuje tolik organizmus jako jiné léky, které se používají při léčbě artritidy.

Jednou z věcí nejvíce obtěžujících a omezujících život pacientů s revmatoidní artritidou je bolest. Na ni je mířena i léčba klasickými léky. Ty mají samozřejmě své nezastupitelné místo. Tato léčba ale nemusí být vždy uspokojivě účinná, navíc se při ní mohou vyskytovat nepříjemné nežádoucí účinky. Hledají se tedy co nejbezpečnější a nejúčinnější látky, které by dokázaly pacienta zbavit bolesti. Jednou z možností je konopí, jehož užití pro léčebné účely je již schváleno v mnoha zemích, včetně České republiky.

Konopí a jeho účinné látky, například cannabidiol, který zklidňuje zánět a tlumí bolest, nebo tetrahydrocan­nabinol (má velmi podobné účinky, navíc je psychoaktivní, to znamená, že jeho účinky jsou podobné morfinu), působí komplexně. Jinak řečeno: neovlivňují jen jeden příznak nemoci, ale nemoc jako celek.

artritida-a-lecba-konopim Co lze pomocí konopí ovlivnit:
neurologické a nervosvalové nemoci (roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc),
kožní potíže (ekzémy, lupénka),
zelený zákal,
nevolnosti doprovázející protinádorovou léčbu,
bolesti u nádorových onemocnění,
chronické bolesti,
zvýšenou aktivitu imunitního systému,
revmatické potíže.
Mnohé studie, při nichž bylo použito konopí a placebo, potvrdily pozitivní vliv konopí na stav pacientů s revmatickými nemocemi, hlavně s revmatoidní artritidou. Dokáže s ní bojovat na několika frontách.
Konopí v boji proti revmatu

Přínos konopí v léčbě revmatických nemocí je velmi rozsáhlý. Dokáže:
zpomalit rozvoj artritických procesů,
zlepšit stav chrupavky i kosti,
zlepšit hybnost těla,
tlumit zánětové odpovědi a tvorbu autoprotilátek,
předcházet poškození kloubních tkání,
snížit bolestivost,
snížit ranní ztuhlost,
ochránit nervové struktury.

NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

Více informací právě zde.

Zdroj: dama.cz

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!