Kalashnikov Seeds – KUBAN KILLER AKA KUBANSKY UBIJZA | Feminizovaná semínka konopí

Kalashnikov Seeds – KUBAN KILLER AKA KUBANSKY UBIJZA | Feminizovaná semínka konopí

Navzdory svému skoro až strašlivému jménu je Kuban Killer velmi pozitivní konopná odrůda, jenž k nám přichází ze slunečného regionu Kuban (leží na jihu Ruska) a vznikla křížením Kuban Sativy, Northern Lightu a AK-47.

Jak to již jeho jméno naznačuje, Kuban Killer má tak silný efekt, že vás doslova nabourá. Má fyzicky relaxační účinek a příjemně nakyslou chuť, jenž nejvíce připomíná citrón s náznaky tropického ovoce.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Kuban Killer od Kalashnikov Seeds je navzdory svému skoro až strašlivému jménu, velmi pozitivní konopná odrůda, jenž k nám přichází ze slunečného regionu Kuban (leží na jihu Ruska). Vznikla křížením Kuban Sativy, Northern Lightu a AK-47.

Jak to již jeho jméno naznačuje, Kuban Killer má tak silný efekt, že vás doslova nabourá. Má fyzicky relaxační účinek a příjemně nakyslou chuť, jenž nejvíce připomíná citrón s náznaky tropického ovoce.

Tato velice kvalitní konopná semínka vyrůstají v interiéru do průměrné výšky 100-130 cm a venku mohou dosáhnout klidně i 2-3 metry. Plodí velké podlouhlé palice, které jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice s vysokým obsahem THC (až 22%). Díky tomu jsou ideální pro výrobu konopných extraktů.

Tato neobyčejná rostlina kvete na sativu opravdu rychle (pouze 55 dní) a dokáže vyprodukovat 700 až 1200 gramů vražedně silné marihuany na jednu rostlinu.

Aby to nebylo vše, její pěstění je absolutně nenáročné. Je odolná vůči nadměrné vlhkosti a dobře snáší i suché a horké letní počasí.

Rodokmen : Kuban Sativa х Northern Lights х AK-47

Genetika : Sativa 60% – Indica 40%

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející

Země původu

Rusko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1500 g/roslina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!