Big Buddha Seeds – LA CHEESE | Feminizované semínka konopí

Prodej

Big Buddha Seeds – LA CHEESE | Feminizované semínka konopí

L.A. Cheese je hollywoodská hvězda ze stáje SeedBanky Big Buddha Seeds, která chutná i voní po kořeněném a dráždivém sýru.

Po několika minutách kouření tohoto špičkového konopí začnete pociťovat silný a dlouhotrvající efekt s relaxačním účinkem, který přivede celé vaše tělo do stavu sladké blaženosti. Je to ideální model pro relaxaci na pohovce po náročném dni nebo pro skupinovou relaxaci s vašimi přáteli.

999 1539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

LA Cheese je hollywoodská hvězda ze stáje SeedBanky Big Buddha Seeds, která chutná i voní po kořeněném a dráždivém sýru.

Po několika minutách kouření tohoto špičkového konopí začnete pociťovat silný a dlouhotrvající efekt s relaxačním účinkem, který přivede celé vaše tělo do stavu sladké blaženosti. Je to ideální model pro relaxaci na pohovce po náročném dni nebo pro skupinovou relaxaci s vašimi přáteli. Díky silnému účinku má L.A. Cheese také vysoký léčivý potenciál a účinně pomáhá zmírnit příznaky chronické bolesti, MS, nespavosti, ztráty chuti k jídlu, úzkosti a stresu.

Je to indica-dominantní rostlina, která vznikla křížením lahodné odrůdy Big Buddha Cheese a pravého Kushe z L.A. Výsledkem je konopná krasavice, která potěší každého milovníka sýrových odrůd a je velmi vyhledávaná pěstiteli z celého světa. Je to dech beroucí rostlina, která produkuje nádherné palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Pokud jste fanouškem konopí se sýrovou příchutí a hledáte něco nového, L.A. Cheese vás zavede na místo, na kterém jste nikdy předtím nebyli.

Tato excelentní konopná semínka se však v našem podnebí příliš nehodí pro pěstování venku, jelikož dozrává až koncem října.

Odrůda LA CHEESE získala krásné místo v konopné soutěži High Times Cannabis Cup 2011.

Rodokmen : BIG BUDDHA CHEESE x L.A. KUSH

Genetika : 90% INDIKA – 10% SATIVA

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. cena – High Times Cannabis Cup 2011 Amsterdam

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!