Delicious seeds – LA BELLA AFRODITA | Samokvetoucí semena konopí

La Bella Afrodita má velmi vysokou léčivou hodnotu a je ideální pro zmírnění chronické bolesti. Její efekt evokuje příjemný pocit pohody a má uklidňující vlastnosti, takže je ideální pro dlouhé sezení meditace a relaxace.

469 1505 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Semínka léčivého konopí La Bella Afrodita od Seed Banky Delicious Sees jsou kříženci Il Diavola s AK47. Výsledný samonakvétací hybrid produkuje větší rostliny s vyššími výnosy než jeho předchůdci.

Tato unikátní rostlinka tvoří dlouhé větve, pokryté záplavou hustých palic, plných voňavé pryskyřice. Dorůstá výšek kolem 70-120 cm a roste perfektně i v chladném podnebí. Ve středomořském podnebí s touto bujnou odrůdou dosáhnou zkušení pěstitelé outdoorů i 2-3 sklizně za rok.

Léčivé konopí La Bella Afrodita má velmi vysokou léčivou hodnotu a je ideální pro zmírnění chronické bolesti. Jejíefekt evokuje příjemný pocit pohody a má uklidňující vlastnosti, takže je ideální pro dlouhé sezení meditace a relaxace.

Pěstitelé seedbanky Delicious dali všechnu svou práci a všechny své schopnosti v oblasti šlechtění nových odrůd, aby každý pěstitel, který hledá skvělé vonící genetiky, byl opravdu šťastný.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

70-90 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!