Delicious seeds – LA DIVA | Autoflower semena konopí

Delicious seeds – LA DIVA | Autoflower semena konopí

La Diva vás překvapí svou jemnou vůní s příchutí citrusového ovoce, má velmi silný povznášející efekt s lehkou stimulací mozku skoro hned po užití.  Někteří spotřebitelé popisují zážitek stavu hlubokého sebepozorování, který je ideální pro meditaci nebo jiný druh zamyšlení.

491 1323 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Autoflower semena konopí La Diva od Seed Banky Delicious Seeds je kříženec mezi ohromujícím klonem Blueberry od DJ Shortu a Il Diavolem. Výsledkem jsou semínka konopí s velmi bujným růstem. Aby se u nich zabránilo předčasnému kvetení, doporučuje se první vyklíčená semínka umístit do malé nádoby. Například kelímek od jogurtu, a teprve poté, co na rostlince začne narůstat třetí pár listů, ji přesadit do velkého květináče či ven.

Autoflower semena konopí La Diva vás překvapí svou jemnou vůní s příchutí citrusového ovoce.velmi silný povznášející efekt s lehkou stimulací mozku skoro hned po užití.

Někteří spotřebitelé popisují zážitek stavu hlubokého sebepozorování, který je ideální pro meditaci nebo jiný druh zamyšlení. Bylo také prokázáno, že je dokonalým analgetikem a dokáže uklidnit stavy úzkosti nebo nervozity.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Kreativní, Ospalý

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

70-90 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!