Big Buddha Seeds – LEGENDS GOLD | Feminizované semínka konopí

Legends Gold od semenné banky Big Buddha Seeds je indica-dominantní konopná rostlina, která vznikla ze dvou klasických odrůd – Pot Of Gold a Big Buddha Cheese, což jsou rostliny, které si stále získávají srdce mnoha pěstitelů.

Pěstitelé z Big Buddhy vytvořili tento vzrušující nový kmen speciálně pro kuřáky, kteří hledají konopí s oldschool chutí 90. let.

 

999 1539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Legends Gold od semenné banky Big Buddha Seeds je indica-dominantní konopná rostlina, která vznikla ze dvou klasických odrůd – Pot Of Gold a Big Buddha Cheese, což jsou rostliny, které si stále získávají srdce mnoha pěstitelů.

Pěstitelé z Big Buddhy vytvořili tento vzrušující nový kmen speciálně pro kuřáky, kteří hledají konopí s oldschool chutí 90. let.

Legends Gold je energická a dobře rozvětvená rostlina s robustním stonkem a velkými listy, která dobře reaguje na prořezávání i trénink. Je to ideální odrůda pro kultivaci systémem SCROG, která pomáhá zvýšit maximální výnos. Hodí se pro všechny pěstební systémy a snadno se pěstuje, takže ji můžeme doporučit i začínajícím pěstitelům.

Legends Gold také produkuje velké a krásně tvrdé palice, které jsou plné trichomů, díky kterým se tato konopná kráska velice dobře hodí pro výrobu konopných extraktů jako Dry Sift nebo Water Hash. Palice mají po vysušení přímo vynikající chuť i vůni, která připomíná čerstvý hašiš smíšeny se sladkými a lehce kořeněnými tóny santálového dřeva, společně s lahodnými poznámkami zralého sýra.

Co se týče účinku, je to pravá indica ve všech ohledech. Vyvolává dlouhotrvající a relaxační efekt s příjemným psychedelickým nádechem, díky kterému rychle zapomenete na všechny strasti a starosti.

Rodokmen : Pot Of Gold x Big Buddha Cheese

Genetika : 90% INDICA – 10% SATIVA

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 800 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!