Vision Seeds – MIGHTY MANGO BUD | Feminizovaná semínka konopí

Mighty Mango Bud je nová odrůda konopí od skvělé SeedBanky Vision Seeds, která se vyznačuje zejména výbornou ovocnou chutí i vůní, jenž připomíná mango.

Přestože jde o indicu a dominantní odrůdu, její efekt je převážně cerebrální, podporuje soustředění a je ideální zejména pro tvůrčí mysl.

453 1099 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Mighty Mango Bud je odrůda konopí od skvělé SeedBanky Vision Seeds, která se vyznačuje zejména výbornou ovocnou chutí i vůní, jenž připomíná mango.

Přestože jde o indiku a dominantní odrůdu, její efekt je převážně cerebrální, podporuje soustředění a je ideální zejména pro tvůrčí mysl.

Je přesně ta odrůda konopí, kterou musel Archimédes kouřit chvíli před tím, než zvolal svoje „Heureka“. Ale nebojte se, Mighty Mango Bud vás nebude nutit utíkat nahé po ulicích…

Je to poměrně vysoká a velmi rozvětvená rostlina s vysokým obsahem THC (18%), která produkuje nádherně pryskyřičnaté palice.

Semínka konopí Mighty Mango Bud kvetou přibližně 9 týdnů a mohou se pěstovat jak v interiéru, tak i v exteriéru.

V interiéru dokáží vyprodukovat až 500 gramů lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Pokud se budou pěstovat venku, budou připravena ke sklizni během září a vyprodukují až 650 gramů na jednu rostlinu.

Rodokmen : Jack Herer x Super Skunk x Big Skunk Korean

Genetika : 75 % indika – 25 % sativa

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Kreativní

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 650 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!