Ace seeds – Moroccan Beldia Kif | Feminizované semínka konopí

Ace seeds – Moroccan Beldia Kif | Feminizované semínka konopí

Moroccan Beldia Kif je tradiční konopná rostlina z Maroka (z oblasti Rif poblíž Ketamy a Chefchaouenu), kterou místní obyvatelé využívají k výrobě proslulého marockého blond hašiše.

Tato výjimečná rostlina je jednou z nejrychleji rostoucích sativ na naší planetě.

256 931 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Moroccan Beldia Kif od Seedbanky ACE Seeds je tradiční konopná rostlina z Maroka (z oblasti Rif poblíž Ketamy a Chefchaouenu). Místní obyvatelé ji využívají k výrobě proslulého marockého blond hašiše.

Tato výjimečná rostlina je jednou z nejrychleji rostoucích sativ na naší planetě. Díky částečně samonakvétacím vlastnostem, jež získala za více než tisícileté období, po které se pěstuje v suchém a horkém Maroku. Díky tomu se toto konopí seje na začátku jara. Začíná kvést v červnu, a sklízí již v srpnu. Poté ho místní obyvatelé ručně zpracovávají, aby vytvořili tradiční marocký hašiš, jenž je známý po celém světě.

Marocké rostliny jsou malé. Mají poměrně široké listy, a až dosáhnou pohlavní dospělosti, rychle rozkvetou a vytvoří pěkné palice. Moroccan Beldia Kif se tradičně pěstuje přímo v půdě. Nepotřebuje takřka žádné hnojivo, a vystačí si dokonce i s velmi malým množstvím vody, což znamená, že má excelentní odolnost vůči teplu i suchu, a je to takřka bezúdržbové konopí.

Maroko je největším producentem hašiše. Bohužel od počátku 21. století zde dochází k masivnímu dovážení zahraničních konopných genetik z Evropy a Severní Ameriky, protože mají lepší účinnost i výnosy. I když se tyto nové genetiky vysazují jen na určitých farmách, dochází ke značné genetické kontaminaci po celém Maroku, takže místní hašiš postupně ztrácí své charakteristické vlastnosti, díky nimž byl světovou jedničkou konopné scény 20. století.

Naštěstí jedna nepojmenovaná skupina marockých pěstitelů věnovala SeedBance ACE Seeds své starodávné dědictví marockých semen pro jejich další reprodukci a uchování, než je nezastavitelná genetická kontaminace zcela zničí. A proto vám také ACE Seeds nabízí tuto mýtickou hašovou rostlinu v její nejčistší původní podobě.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

,

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Šťastný, Vzrušující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

250 – 350 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!