Nirvana Seeds – NIRVANA BLACKBERRY | Feminizované semínka konopí

Říká se o něm, že to je perfektní hybrid, protože má poměrně nízký vzrůst, který je typický pro indiky, ale jeho účinek připomíná spíše sativu. Produkuje opravdu hodně velké palice. Blackberry si zamilují hlavně ti, kteří mají rádi hustý kouř plný skvělých chutí. Lahodně sladká ovocná chuť se v něm mísí s příchutí benzinu či nafty a je cítit na hony daleko. Tahle konopná holka má silný a dlouhotrvající efekt, který celé vaše tělo nabije novou energií a jeho euforický účinek zažene veškerý stres.

719 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Blackberry Nirvana Seeds je výborný konopný hybrid, jehož popularita od roku 2009, kdy byl stvořen, neustále roste.

Říká se o něm, že to je perfektní hybrid, protože má poměrně nízký vzrůst, který je typický pro indiky, ale jeho účinek připomíná spíše sativu. Produkuje opravdu hodně velké palice.

Blackberry Nirvana Seeds si zamilují hlavně ti, kteří mají rádi hustý kouř plný skvělých chutí. Lahodně sladká ovocná chuť se v něm mísí s příchutí benzinu či nafty a je cítit na hony daleko.

Tahle konopná holka má silný a dlouhotrvající efekt, který celé vaše tělo nabije novou energií a jeho euforický účinek zažene veškerý stres.

Semínka konopí odrůdy Nirvana Blackberry kvetou přibližně 9 týdnů a v našem podnebí se dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Na závěr ještě menší upozornění – jde o extrémně aromatickou odrůdu, která bude v době květu cítit na opravdu velkou vzdálenost. Pro odstranění zápachu doporučujeme použít opravdu kvalitní uhlíkový filtr.

 

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

,

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Euforický, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!