Expert Seeds – NORTHERN LIGHT x BIG BUD AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Northern Light x Big Bud Auto je trochu déle kvetoucí samonakvétací konopí, jehož výsledky jsou však více než pozoruhodné. Tato marihuana totiž dorůstá do výšky až 150 cm, což se projeví na výrazně vyšších výnosech než u standardních samonakvétacích odrůd.

657 1807 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Northern Light x Big Bud Auto Expert Seeds je trochu déle kvetoucí samonakvétací konopí. Jeho výsledky jsou však více než pozoruhodné. Tato marihuana totiž dorůstá do výšky až 150 cm. To se projeví na výrazně vyšších výnosech než u standardních samonakvétacích odrůd.

S tímto indika-dominantním konopím je možné dosáhnout v interiéru výnosu až 600 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru za 80 až 90 dnů od vyklíčení semen. Pokud ji budete pěstovat venku, vyprodukuje vám až 80 gramů velmi pryskyřičných palic na jednu rostlinu.

Správně vysušené palice odrůdy Northern Light x Big Bud Auto Expert Seeds mají zemitě kvasinkovou chuť se sladko-kyselými tóny.

Vysoká produktivita a dobrá chuť jsou jistě zajímavé, ale to, na čem u konopí opravdu záleží, je vysoká účinnost jejího efektu. Tento výborný automat totiž obsahuje až 18 % THC. Je vhodný i pro uživatele léčebného konopí, kteří trpí bolestmi kloubů či zad a potřebují uvolnit svalové napětí.

Rodokmen : Big Bud X Canadian Ruderalis X Northern Lights

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 400 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!