Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Nové semínka konopí Nirvana

Zařadili jsme do naší nabídky seedbanku Nirvana seeds

nirvana seminka konopi Uvažujete o koupi konopných semen nejvyšší kvality? Prohlédněte si semena od Nirvana Seeds a vyberte si z široké nabídky čerstvých a životaschopných semen marihuany! Narozdíl od většiny semenných bank je Nirvana Seed Bank na trhu již téměř 20 let a stále se jí daří.

Jejich semínka jsou velmi oblíbená. Nirvana se zaměřuje na kvalitní hybridní modely, které v průběhu jejich existence získaly nejedno ocenění v prestižních soutěžích.

Semínka Nirvana

Historie Nirvany se začala psát koncem osmdesátých let, kdy její zakladatel pracoval v Positronics, velice známém amsterdamským growshopu. Tady načerpal dostatek znalostí a inspirace.

semena marihuany nirvanaRoku 1995 byla Nirvana oficiálně založená. Ze svých začátku jako odborník na semínka se firma vyvinula do inovačního obchodního konceptu. Jedinečná a unikátní nabídka pečlivě vyrobených konopných produktů, rozšiřuje použití této zázračné rostliny více než nikdy předtím.

Při stálém zlepšování a rozšiřování nabídky prvotřídních semen, Nirvana vytvořila řadu jedinečných konopných produktů. mimo jiné i vlastnoručně vyrobeného konopného vína a piva.

Hlavní pobočka Nirvany se nachází přímo v srdci Amstrdamu a přináší do celého okolí radost a uvolnění.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!