Novinka na Growmartu: Seedbanka FastBuds

Pěstitelská společnost Fast Buds, založená v roce 2010, si klade za úkol jeden primární cíl: nabízet svým zákazníkům tu nejkvalitnější samonakvétací genetiku ze slunných kopců Kalifornie, která bude plodit v co nejkratším čase.

Tato původně malá spolčenost, která zprvu nabízela jen pár klonů, se velmi rychle rozrostla do velké mezinárodní společnosti se zastoupením v Severní i Jižní Americe a západní i východní Evropě. Základem jejich úspěchu bylo navázaní úzkých pracovních vztahů s nejlepšími pěstiteli ze všech částí světa.

 

Novinka na Growmartu: Seedbanka FastBuds

 

V současnosti získá společnost Fast Buds každoročně hned několik ocenění v různých konopných soutěžích po celém světě a vlastní několik nejlepších „automatů“, které kdy byly vyšlechtěny. Za dobu své existence si tato jedinečná SeedBanka vybudovala úctyhodnou pověst. Jejich šlechtitelům se podařilo vytvořit hned několik kmenů s vysokým obsahem CBD i THC a jejich výtvory se rok od roku stále zlepšují.

 

Novinka na Growmartu: Seedbanka FastBuds

 

Každá várka semínek vytvořené touto SeedBankou prochází několika testy, aby byla zaručena jejich vysoká kvalita a jejich početný tým pěstitelů neustále pokračuje ve vývoji a hledání nových samonakvétacích kmenů.

 

Novinka na Growmartu: Seedbanka FastBuds

 

Zastupitelé společnosti Fast Buds se pravidelně zúčastňují nejrůznějších konopných soutěží a festivalů po celém světě, na kterých se osobně seznamují se svými zákazníky, aby jim ukázali, jak moc si jich váží. Taktéž samozřejmě i vyhrávají ocenění. 🙂

 

Novinka na Growmartu: Seedbanka FastBuds

 

My v Growmartu pevně věříme, že pokud se rozhodnete zakoupit u nás některé produkty společnosti FastBuds, určitě vás nezklamou. Učinit tak můžete ZDE.

 

Akce semena konopi Nuka Seeds

1 komentář

  1. Zajímavé

    Odpovědět

Komentuj