Představení seedbanky Dinafem

 

Společnost Dinafem má v konopném světě významné jméno. Její hlavní sídlo je ve Španělsku a proslavila se nejen díky kvalitním semenům, ale také vynikajícími služby zákazníkům. Jejich šlechtitelé se při vytváření nových odrůd specializují hlavně na jejich sílu a spolehlivost.

 

Představení seedbanky DinafemKonopná semínka od Dinafemu se velmi snadno pěstují a rychle kvetou. Procházejí přísným a jedinečným procesem čištění, které zajišťuje jejich vysokou kvalitu a balí se do inovativních skleněných trubek Eppendorf, které obsahují kontrolu vlhkosti a teploměry, které zákazníkům umožňí seznámit se s podmínkami, kterým bylo osivo vystaveno během přepravy a pomáhá jim zajistit čerstvý produkt.

 

 

Historie a pověst SeedBanky Dinafem

 

Představení seedbanky DinafemSpolečnost Dinafem byla založena v roce 2002, poté, co jeho zakladatelé věnovali celý rok hledáním nejlepšího místa pro růst jejich nyní již legendárních odrůd (Moby Dick, Critical + a Blue Widow). Po několika letech zdokonalování řemesla začala společnost v roce 2005 oficiálně prodávat své výrobky. V té době to byla první SeedBanka, která se specializovala na feminizovaná semena ve Španělsku. Za pouhých pět krátkých let se stali prvními ne-holandskými pěstiteli, kteří obdrželi ocenění od časopisu Soft Secrets Soft Girl Secrets „Dívka roku“ za své oblíbené odrůdy Moby Dick.

Dnes, téměř 16 let od svého založení, si společnost stále pamatuje své skromné ​​kořeny a je stále odhodlána nabízet svým zákazníkům bezproblémový nákupní zážitek a silnou zárukou kvality.

 

Výběr osiva a jeho kvalita

 

Představení seedbanky DinafemVlastní výběr osiva od Dinafemu je omezenější než u některých konkurenčních SeedBanek, ale jeho kvalita je nadstandardní.

Všechny jejich semínka jsou buď feminizovaná, nebo samonakvétací (Autoflowering). Mezi jejich bestsellery patří Moby Dick, Amnesia, White Widow, Haze XXL, Cheese a Critical Jack.

 

Dinafem je také proslulý silou svých kmenů a jejich snadným pěstováním. Jejich jedinečné preventivní opatření týkající se balení, včetně teploměru a kontroly vlhkosti, pomáhá zajistit, aby se semínka dostala ke svým novým pěstitelům ve špičkovém stavu. V on-line komunitách mají pověst, že semínka od Dinafemu jen zřídka kdy zklamou svou kvalitou, mají pevně danou genetiku a produkují vysoce spolehlivé a odolné rostliny.

Představení seedbanky Dinafem

Shrnutí

Dinafem je velkým jménem ve svém oboru z dobrého důvodu. Nabízejí skvělé produkty a s jejich semeny se jen velmi vzácně objeví nějaký problém.

Téměř nikdo si také nestěžuje na jejich vysoce kvalitní kmeny či genetiku, kterou nabízí.

Dinafem má obchodní zastoupení téměř po celém světě a opatření, která činí, aby se jejich semínka udržela v dobrém stavu, jim dávají náskok před konkurencí.

 

Akce semena konopi Nuka Seeds

Komentuj