Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds Konopná SeedBanka Kalashnikov Seeds se zabývá pěstěním ¨semen konopí od roku 2002. Jejich komerční prodej začal v roce 2013 a na evropský trh se dostali v roce 2014.

Za tuto krátkou dobu se Kalashnikov Seeds stali nejprodávanější značkou na konopném trhu v Rusku a Ukrajině.

V Evropě mají momentálně své zastoupení v pěti zemích a stále hledají další.

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds Většina pěstitelů v Kalashnikov seeds jsou ze staré školy (mnoho z nich jsou veteráni sovětské armády) a mají dlouholeté zkušenosti s chovem a šlechtěním konopných rostlin.

Jejich hlavní sídlo je v oblasti Kuban, přesněji poblíž Soči a spolupracují také s partnery z Petrohradu a Dálného východu.

Všechny jejich konopné odrůdy jsou výsledkem křížení klonu AK-47 (Serious Seeds) s ruskými, holandskými, španělskými, východoevropskými a afghánskými rostlinami.

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds Kromě mnoha feminizovaných a samonakvétacích konopných semínek začali po letech experimentů prodávat i jejich novou řadu EXPRESS, mezi které patří parádní odrůdy jako: AK Kush Express, Kalashnikov ExpressKabul Express, White Critical Express nebo výjimečný Baikal Express.

Tyto rostliny mají kratší dobu kvetení než jejich feminizované protějšky, ale přitom to nejsou samonakvétačky.

Tato výjimečná semínka jsou jedinečná i na mezinárodním trhu s konopnými semeny, a proto u nich nezveřejňují přesné genetické složení.

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds Jeden z hlavních záměrů SeedBanky Kalashnikov Seeds je dokázat, že konopné osivo z Ruska není v žádném případě horší než zahraniční.

Upřímně řečeno, podle nás jsou jejich odrůdy v mnoha případech ještě lepší než mnoho evropských rostlin.

Konopná SeedBanka Kalashnikov Seeds postupně získává stále větší popularitu a to nejen v Rusku, ale i za jeho hranicemi.

Představení SeedBanky Kalashnikov Seeds