Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Představení SeedBanky Sensi Seeds

SeedBanka Sensi Seeds je největší semennou bankou na světě

Společnost Sensi Seeds byla založena již v roce 1985 a dnes je největší semennou bankou na světě (skladuje semínka více než 500 konopných odrůd). Během let se jejich genetika i značka staly skutečnou klasikou v konopné komunitě, a dokonce i nizozemská vláda si vybrala tuto společnost jako hlavního dodavatele léčebného konopí do svých lékáren.

V Sensi Seeds se domnívají, že zodpovědná konzumace konopí může obohatit váš život

SeedBanka Sensi Seeds S více než třicetiletou zkušeností v oblasti konopí si Sensi Seeds plně uvědomuje zásadní roli, kterou může konopí pro lidstvo hrát. Společnost s potěšením vidí současný nárůst pozornosti, kterou tato úžasná rostlina po celém světě získává, a to nejen jako lék, ale i jako surovina.

Společnost Sensi Seeds se zavázala zachovat genetickou rozmanitost a dostupnost konopných rostlin pro budoucí generace a šířit informace a poznatky o příznivých účincích této rostliny.

Bojuje za legalizaci konopí

SeedBanka Sensi Seeds V Sensi Seeds usilují také o legalizaci konopí a na uznání terapeutických přínosů této zázračné rostliny. Proto také otevřeli první konopné muzeum na světě. Hash Marihuana & Hemp Museum je umístěno v Amsterdamu a Barceloně a za svou existenci je navštívilo již přes dva miliony návštěvníků.

Společně s muzeem uděluje společnost Sensi Seeds každoročně ceny konopné kultury. Toto ocenění se uděluje osobnostem, kteří pomáhají prosazovat legalizaci konopí. Mezi nedávné vítěze patří například Sir Richard Branson a bývalý předseda vlády Holandska Dries van Agt.

Konopí neslouží jen ke kouření

SeedBanka Sensi Seeds Společnost Sensi Seeds založila v roce 1993 sesterskou společnost HempFlax. Tato společnost má za úkol vyvíjet nové metody průmyslového využití konopí a také zařízení pro jeho zpracování. Tyto inovace se postupně stávají průmyslovým standardem. Jsou používány předními výrobci zemědělských a stavebních zařízení, jako například společností John Deere.

Produkty HempFlax jsou široce používány v textilním, potravinářském a stavebním  průmyslu. Také v automobilovém průmyslu se již začalo používat konopí, například u značek jako BMW, Mercedes a Bentley.

Výhled do budoucnosti

Postoj světa ke konopí se postupně mění. Země postupně legalizují konopí pro léčebné a rekreační využití a nové možnosti pro jeho průmyslové, výživové a farmaceutické využití nás neustále překvapují. Sensi Seeds bude nadále hrát svou roli a zůstane v popředí tohoto vývoje.

SeedBanka Sensi Seeds

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!