Partnerský affiliate systém Growshop Growmart

Informace a podmínky
Affilite partnerský systém Growmart

Staň se naším partnerem a získej odměnu ve formě provize, za každou realizovanou objednávku. Propracovaný partnerský affliate provizní systém, rychlé výplaty a férové podmínky jen u nás.

Provizní odkazy

Provizní odkaz je speciální odkaz, který identifikuje vámi přivedeného zákazníka a přidělí jej k vašemu účtu. Jakmile jej jednou přivedete, bude po 90dnů přidělen pod tebe. Podobu provizního odkazu nalezneš v zákaznickém účtu partnera. V zásadě se jedná o speciální kód, který se připojuje k internetové adrese.

Bannery

Reklamní bannery fungují na velice podobném principu jako provizní odkazy. Rozdíl je v tom, že návštěvník nekliká na textový odkaz, ale kliká na grafický banner. Ve svém partnerském účtu najdeš připravené bannery, které si můžeš jednoduše umístit na své webové stránky.

Partnerský systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když se zaregistrujete a umístíte, nebo vysdílíte odkaz (dle vlastní fantazie) kdekoliv budete chtít. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes tento odkaz, obdržíte svoji provizi (podíl). Zákazník může u nás objednat až 90 dní po první návštěvě a pořád bude zapsán pod vaším účtem

úúúgghhh… PROVIZE JE NASTAVENA NA 20%

1 Krok

Zaregistruješ se v systému pro partnery

2 Krok

Vygeneruješ svůj partnerský kód

3 Krok

Sdílíš kdekoliv si myslíš, že najdeš zákazníky.

4 Krok

Sleduješ svoje výdělky a jak roste tvoje konto a odměna.

Vše z partnerské sekce

Kdykoliv budeš potřebovat, nebo chtít a tvůj stav partnerského konta překročil hranici 200kč

Stačí kliknout na tlačítko zažádat o výplatu v partnerské zóně.
Naprosto nejrychlejší cestou je pak zadání svého paypal účtu, na který ti odměnu do 24 hodin pošleme. Druhou cestou je pak zadání bankovního účtu, na který chceš odměnu poslat a posíláme následující pracovní den.

Vše obsluhuješ ze svého partnerského konta

Kdykoli přijde na Growmart potenciální klient prostřednictvím tvého přímého odkazu nebo banneru, identifikujeme jej po celou dobu, kdy je přítomen na našich stránkách pomocí cookie. I když nenakoupí ihned a v průběhu dalších 90 dnů se vrátí a dokončí objednávku, tvoje odměna se započítá!

Fantazii se meze nekladou!

Hlavně nepoužívat nekalé techniky, spam a podobně. Čím více budeš sdílet a přidávat svoje odkazy na různá místa, tím více můžeš vydělat.

Sazba odměn

Aktuální sazba provize pro affiliate partnery za každou dokončenou objednávku

Staň se partnerem

20% z každé dokončené objednávky

Jsem partner

Kolik mám vyděláno?

null
Jdem na to !
Registrace

Provize jsou vypláceny ze všech zaplacených objednávek. Všechny provize je možné vyplatit ihned.

Doba platnosti cookie 90 dnů

Odkazy

Bannery

Nejlepší affilové

  1. Veron
  2. iqsyscz
  3. Martin Grow
  4. knicky
  5. weare
  6. FourTwenty
  7. TimJibe
  8. Peter Brezovský
  9. Tomáš Novotný
  10. miro1

Provize