Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Razie policistů zavřela growshop v Prostějově

Olomouc/Prostějov – Policejní zátahy v growshopech, kde je možné koupit potřeby pro pěstování marihuany, skončily obviněním šesti lidí. Uzavřeny byly obchody Olomouci, Prostějově, Přerově a Šumperku

growshop-prostejov „V kamenných obchodech jsme zajistili různý materiál a zboží pro šíření toxikománie a nedovolenou výrobu psychotropních látek. Zajištěný materiál byl zaslán k expertízám. Z toho tři kamenné obchody provozovaly i internetové stránky, a byly zajištěny i tři drobné pěstírny,“ sdělil tiskový mluvčí policie Josef Bednařík, „všem šesti podezřelým osobám bylo již sděleno obvinění. Tři z nich jsou obviněni pro nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, dva pro šíření toxikomanie a jeden za nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku,“ uvedl policejní mluvčí.

Policie začala s kontrolami growshopů minulé pondělí, obvinění padla již i v jiných částech republiky. Prostějovský growshop sídlil na náměstí Spojenců. Policie jeho činnost monitorovala už v minulém roce. „Obdobné prodejny tohoto charakteru monitorujeme a dále průběžně vyhodnocujeme, zda nedochází k nezákonnému jednání,“ uvedla v polovině minulého roku za policii Irena Urbánková.

131105-plzen-growshop-razie-policie-07_denik-1024

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!