Ultimátní semínka konopí  S.A.G.E od T.H. Seeds, které vám zajisté nedájí spát.

Úvodem bych se lehce zmínil o historii a působení seedbanky T.H. Seeds od které tento úžasný a velice oblíbený model pochází.

Semena konopi TH seedsTato seedbanka vznikla v roce 1993 a patří k jedněm z nejstarších semenných bank v Amsterdamu. Společně se seedbankou vzniklo taky konopné infocentrum a obchod s konopným zbožím pod hlavičkou CIA (zde nikoliv americká rozvědka, ale Cannabis in Amsterdam). Jejich prvním modelem, který sklidil obrovský úspěch byl původní Bubblegum, který do Holandska přivezli z Callifornie. O této seedbance se dá ve stručnosti říct, že žádný z jejich modelů není špatný, nýbrž naopak. Většina modelů jsou skvělé kousky a mezi jejich top strainy patří Bubblegum, Mk-Ultra, BuKu aka Burmese Kush, Sage N Sour, S.A.G.E a Wrackage. Všechny tyto modely samozřejmě naleznete v naší nabídce. Více informací naleznete v článku, který tuto seedbanku představuje.

Dále už jen k samotnému modelu S.A.G.E.

Balení těchto semínek jsou v malé, nenápadné, černé krabičce, připomínající krabičku od sirek, která se dá z jedné strany otevřít. Po otevření této strany se na vás usmějí semínka, které jsou na podkladu připomínajícím slámu.thseeds-baleni-open

thseeds-baleniS.A.G.E (Sativa Afghani Genetic Equilibrium), kterému se u náš říká česká šalvěj je jedním z nejlepších modelů této banky vůbec a sklidil nejedno ocenění na High Time Cannabis Cupu, což samo o sobě je dobrým ukazatelem kvality. Jde o křížence Haze x Afghani s převážnou dominancí sativy. Tento model má kořeněnou chuť s nádechem po santalovém dřevu, které nezainteresovaným osobám ani nebude připomínat marihuanu.sage-rostlina Obsah THC v tomto modelu přesahuje až dvacet pět procent, což není běžná hodnota. A jeho ohromná síla dá o sobě znát. Při tom se po inhalaci tohoto modelu dá běžně fungovat což leckoho mile překvapí a to díky tomu, že se jedná převážně o povzbuzující sativu. SAGE roste většinou s jednou hlavní palicí (tzv. colou), takže se snadno pěstuje ve větších množstvích. Palice mají jen velmi málo zbytečných listů, díky čemuž se dobře stříhají. Nakonec je i velmi hustá, váha palic vás skutečně překvapí. Sage se spíše hodí na indoor, ale delší čas kvetení je vyvážen velkými palicemi, které se v posledních několika týdnech až zdvojnásobí. Jde využít jako léčebná odrůda na bolesti, deprese, ADHD, migrény, nespavost, PMS, stres, úzkost a žaludeční nevolnost.sage-1

Ostatní kříženci SAGE jsou: Kushage (OG Kush x SAGE), Wreckage (Trainwreck x SAGE) a SAGE ‘n Sour (SAGE x Sour Diesel).

Zakladatel T.H. seeds Douglas Mignola o tomto modelu sám prohlásil, že se jedná o celosvětově velice oblíbený model a pro něj osobně je S.A.G.E favoritem.

Rekapitulace modelu

Seedbanka: T.H. Seeds

Genotyp: převážně sativa

Genetika: Haze x Afganistan

Doba květu: průměrně 73 dní

Výška rostliny: 120-150 cm

Pěstovnání: Indoor

Rozdělení: feminizované a regulérní

 

Zde ještě pár grow reportů tohoto modelu.

 

[youtube video_id=“b2BFyuljdOk“ width=“640″ height=“360″ ] [youtube video_id=“IpOI5h3Vqbg“ width=“640″ height=“360″ ]

 

Autor: Growmart

Akce semena konopi Nuka Seeds

Komentuj