Ripper Seeds – Radical Juice | Feminizovaná semínka konopí

5 klíčových benefitů Radical Juice:

1. Ovocná Exploze: Radikální terpenový profil poskytuje nezapomenutelný ovocný zážitek, který uspokojí vaše smysly.

2. Vysoká Pryskyřičnost: Připravte se na úrodu, která je tak pryskyřičná, že se stane hrdinou každé extrakce.

3. Estetická Krása: S květy, které mohou nabývat růžových a fialových odstínů, je každá úroda vizuálně ohromující.

4. Vysoce Výnosná: Díky genetice navržené pro maximální produkci se můžete těšit na bohatou úrodu, která překoná vaše očekávání.

5. Silná a Stabilní: S robustním růstem a silnou genetikou je Radical Juice spolehlivou volbou pro pěstování v různých prostředích.

197 987 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme Ripper Seeds – Radical Juice, esenciální příspěvek do vaší sbírky feminizovaných semínek konopí, který je ztělesněním ovocného nebe a pryskyřičného blaha. Připravte se na pěstování, které překračuje hranice běžné zahrady a nabízí vysoce výnosnou úrodu s potenciálem, který vás ohromí svou silou.

Proč Radical Juice?

Vezměte si to nejlepší z Tropicana Cookies a Runtz a co dostanete? Radikální směs, která se nebojí ukázat svou sílu. Radical Juice je více než jen semínko; je to vstupenka do světa, kde každý květ je malým dílem umění, explodujícím vůněmi a chutěmi, které zaujmou i ty nejnáročnější znalce.

Nechte se unést touto ovocnou a krémovou odrůdou, která je jako symfonie pro vaše chuťové buňky. Přináší to nejlepší z populárních terpenových profilů, jako jsou Tropicana, Zkittlez a Gelato, a přetváří vaši zahradu v aromatický ráj.

Radical Juice není jen další odrůda, je to zážitek. Její doba kvetení je sice investicí času, ale výsledky? Ty jsou ohromující. A s možností objevit květy ve vzácných růžových nebo fialových tónech, plné pryskyřice, se každá úroda stane osobním mistrovským dílem.

Nezáleží na tom, zda jste zkušený pěstitel nebo začátečník, Radical Juice je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá kvalitu bez kompromisů. Tento nenáročný klenot je ideální pro každodenní pěstování, nabízí konzistentní výsledky a neustále překvapuje.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Hladný, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 400 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!