Semena konopí Dinafem a Humboldt nejsou na trhu k dispozici již delší dobu ( cca rok ). Důvodem bylo, že společnost začala být stíhána policií.

 

,, Tento zásah zmátl prosperující odvětví, které svou činnost považuje za legální, chráněnou Jednotnou úmluvou OSN o omamných látkách, jež vylučuje osivo z kontroly drog. Operace nazvaná Inxer-Toro v utajení proběhla mezi 15. a 17. zářím v Guipúzcoa a Navarře. Při níž bylo zatčeno 14 osob, provedeno 17 domovních prohlídek a prohlídek průmyslových prostor a zasahovalo 207 osob. 207000 eur, běžných účtů a elektronických peněženek, 20 milionů semen konopí v hodnotě 100 milionů eur a vysoce výnosnou laboratoř specializující se na výrobu konopných rostlinných specialit pomocí sofistikovaných technik genetické manipulace. Uvádí se v podrobné informační zprávě zveřejněné generálním ředitelstvím Guardia Civil.“

O co přesně šlo, si můžete přečíst v následujícím článku, který je v angličtině : článek o Dinafem a Humboltd seeds.

 

Semena konopí Dinafem a Humboltd Seeds

 

Naše společnost se rozhodla využít kontaktů až do Španělska, aby vám mohla nabídnout několik druhů dostupných pro evropský trh. Semena konopí Dinafem a Humboltd byla vždy oblíbeným suvenýrem u zákazníků. A podařilo se nám to !

Dinafem a Humboldt semena konopí jsou nyní k dispozici : feminizované, autoflowering i regulérni varianty odrůd konopí.

 

Semena konopí Dinafem seeds

K dispozici jsou tedy semena konopí od Dinafem seeds jako Remo Chemo, Amnesia XXL auto, Blue Hash, Blue Kush auto, Bubba Kush, Cheese XXL, Diesel, Dinamed CBD, Dinamex auto, Moby Dick XXL auto, White Widow XXL auto a další.

 

semena konopi dinafem a humboltd

Semena konopí Humboltd seeds

K dispozici jsou tedy semínka konopí od Humboltd seeds jako Black D.O.G, Blue Dream CBD, Blue Dream auto, Bubba Cheese auto, Bubba Kush 2.0, Bubba Kush auto, Bubba Kush regular, Chocolate Mint OG, Lemon Juice Express auto, Lemon Thai Kush regular, Lost Coast OG, Pineapple Skunk, Purple Trainwreck a další.

semena konopí humboltd seeds

Celou naši aktuální nabídku semen konopí si můžete prohlédnout zde : semena konopí Dinafem a Humboldt seeds

Akce semena konopi Nuka Seeds

Komentuj