Rádi bychom vám představili nově na našem eshopu semínka od Holandské seedbanky T.H. Seeds. Ke každé objednávce T.H Seeds pro vás máme skvělou akci a to 2 semínka Burmese Kush nebo Bubblegum.

Semena konopi TH seeds

Tato seedbanka je na trhu od roku 1993 a produkuje jedny z nejlepších modelů na trhu s konopnými semeny. Již od svého počátku byly T.H. Seeds na špici se svou novodobou semennou genetikou. Vznikla v době kdy svou slávu sklízely modely jako Northern Lights, Skunk a Shiva v různých poměrech. Borci z T.H. Seeds pracovali dlouho a tvrdě na tom aby přinesli na trh nové stabilní odrůdy. První z jejích dětí se stala světoznámá odrůda stabilní Bubblegum. Připomínáme že tento model mají stále v nabídce a v době kdy tyto semínka uvedly na trh sbíraly jedno ocenění za druhým.

Po velkém úspěchu semínek Bubble Gum TH Seeds přivedlo na trh další legendu z vysokých hor střední Callifornie až do Holandska. Jeho jméno je SAGE který samozřejmě nemůže chybět v naší nabídce. Jedná se o zajímavou rostlinu plnou kořeněné vůně a chuti, která leckoho zmate tím že se jedná o Haze. Haze samotný nemá zas tak velký výnos, ale tento model získává díky Afghanským genům vyšší stabilitu a výnos. Z 50 ti odrůd soupeřícími na High Times Cannabis Cup se SAGE umístil v roce 1998 na 3. místě a v roce 1999 na 2. místě v kategorii THC odrůd. Tento model je jeden z mála, který přesahuje dvacet pět procent thc. Další z velice úspěšných modelů jsou taky MK-Ultra, Sage N Sour a Buku aka Burmese Kush.

Mottem této banky je ve volném překladu „Chráníme genetiku a sloužíme lidem“

Semena konopi TH seeds

Akce semena konopi Nuka Seeds

Komentuj